REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Flood Runner

További részek: 2, 3
5243 2 2 Game Izé
MegaZuzu12: ez nagyon jó játék készaz egész minden arany
adi226: Bocs nottalking, de ez a Floor Runner 3. Az első részt itt találhatjátok. http://www.gamesforwo [...]
A csajok utálják a facebookos ismerőseiket?
1040 0 0 Pink Izé
Harry Potter és a Halál ereklyéi 2. rész

A HP adaptációk utolsó, nyolcadik része július 14.-én kerül a magyar mozikba, világpremierként.
1306 0 6 Film Izé
kovacslacka: 25 legjobb HP karakter: http://www.empireonline.com/features/greatest-harry-potter-characters/defaul [...]
kovacslacka: A HP filmek 100 legjobb pillanata: http://www.totalfilm.com/features/100-greatest-harry-potter-momen [...]
Tooni: Ahogy Smith ügynök mondaná, Neo ad célt a létezésének.
Mind a 6 komment
Az íjjal horgászás után egy újabb "stílusos" küzdelem a fehér busák ellen, amelyektől "Amerika retteg".

Egy korábbi busás post.
6166 0 11 Izé
Maccoyi: http://www.youtube.com/watch?v=InENM6fwIwE
BusKeyCome: Azért azt nem mondanám, hogy ez a módszer "busás" hasznot hozott az alkalmazóinak. :)
Nas: A forrás: http://c2.com/cgi/wiki?TrollDefinition Látom, más is komolyan foglalkozik trollológi [...]
Mind a 11 komment
Splitter Pals
6439 1 0 Game Izé
A mai cukizé: "add ide a játékomat!" :)
6312 1 3 Izé
gntlmAn: ja hogy te ember vagy??? aszittem egy darab szar...
vagyokakilehetek: ja hogy ez egy kutya??? tisztára mint egy ugráló patkány...
Nusihusi: Nagyon helyes a kiskutya:)
Tíz jele annak, hogy a szerelmed érdeklődik az ex után
891 0 1 Pink Izé
zeiksz: LOL miért pont az ex után? Ugyanmár.. hogy kipipálja még párszor? (A cikk amúgy elég gáz.)
A mai tippelős: vajon mi lehet a motor után kötve...?
14095 0 10 Izé
Nusihusi: Szerintem 1 fürdőkád benne 1 emberrel:D
Szancso: Biztosítás,mi más.
lacabig: Szabaduló művészt?
Mind a 10 komment
Februárban már volt egy post a Gyöngyöspatán kialakult helyzetről, azóta azonban folyamatosan "áll a bál" a heves megyei községben. Csak pár cím a mai hírekből:
Több száz rendőr Gyöngyöspatán az esti verekedés után
Videó a gyöngyöspatai estéről: provokáció fegyverrel, nemi szervvel
Verekedés Gyöngyöspatán: mi az igazság?
Durva képek - továbbra is feszült a helyzet Gyöngyöspatán
Feszült a helyzet Gyöngyöspatán a keddi verekedés óta
Érkeznek betyárok és kommandósok: Gyöngyöspatán vészjósló a hangulat
Áll a bál: ENSZ- és NATO-csapatokat hívtak Gyöngyöspatára
11233 0 92 Izé
Kavisánczky: Ajánlom neked Móricz Zsigmond Rokonok című művét, abban tökéletesen benne van, hogyan is mű [...]
bungle: http://fungie.hu/images/stories/Fungie/blog/1104/sz5-472.jpg :D
Gerysama: Szerintem inkább neked kellene elmenni vizsgálatra. Figyelj. Elmondom lassan. Ha egy minisztereln [...]
Mind a 92 komment
Bobb Sapp videón üzente meg, hogy megeszi Kunklit még akkor is, ha fél fogára sem elég. Kunkli azt üzeni marni fog a gulyás...

Az összecsapás "beharangozóját" itt olvashatjátok el.
1391 0 0 Sport Izé
Urban Abstract
820 0 0 Art Izé
 Upgrade Complete 2

előző rész.
2287 1 0 Game Izé
Free Running
10944 2 1 Game Izé
KisKoncz: jó de elég unalmas :S
Benn Jordan aka The Flashbulb

Egy eléggé sajátos stílusú zenei producer munkái.

Zenéi általában gyorsak mégis inkább nyugtató hatást keltenek.
1076 3 7 Zene Izé
Ronika: Csodálatos,gyönyörű klipp,és zene,nagyon tetszik.
tokmagosjack: akkor ez is tetszeni fog: http://vimeo.com/2388735
Cezet 350/472: Azt mondják az a jó zene vagy hang vagy ilyesmi amitől kiráz a hideg. Na ettől kirázott de nag [...]
Mind a 7 komment
Itt a húsvét és egy újabb vibráto tippelős post. :P
8342 0 31 Izé
Laretta: Vibráto... :)) Masszírozós izé ;) :P
Mr.T.: Egy kicsit megkésve, de sok szeretettel a lányoknak egy locsolóvers: Itt a Húsvét, jön a nyusz [...]
bungle: Harc volt érte? ;) www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/6954_kep
Mind a 31 komment
 Ellie Goulding - Under the sheets (jakwob remix)  
976 0 0 Zene Izé
Feltűnő ékszerekkel az unalom ellen 
1192 0 0 Pink Izé
Az üzemanyag fogyasztás jövője: Volvo V60 Plug-in Hybrid

Úgy néz ki, mint egy normális autó, és 1,9 litert fogyaszt százon. Amúgy képes 285 lóerőre és tisztán a villanymotorokról is elmegy 50 km-t. És nem fikció: 2012-től tömeggyártásban.
1653 0 2 Autó Izé
isshu: Ez így jó, hogy nem anyanyelvük az angol simán érthető volt legalább :)
Dawe: kérdéses hogy mennyire lesz megfizethető az átlagember számára, szerintem nemigazán már csak [...]
Érdekes tények arról, hogyan is dolgozza fel az agyunk a külvilágot.

A "Session 1 - Illusion of an interrupted world" részből pl. megtudhatjuk, hogy van egy úgynevezett "vak folt" a szemünkön, azon a területen nem látunk semmit.
7701 9 9 Izé
nearo: Nem újdonság, de marha érdekes. Tanították nekünk is, de azt nem mondta senki, hogy pl hogy tu [...]
TeamCo.: „A "Session 1 - Illusion of an interrupted world" részből pl. megtudhatjuk, hogy van egy úg [...]
Nusihusi: Érdekes poszt, nekem tetszik, jól szemlélteti a tényeket:)
Mind a 9 komment
Pészahi üdvözlettel
4158 0 16 Izé
Grex: csak egy kérdés,nem rokonod véletlenül.....?http://www.mikloscsabi.com/kezdolap.php
metaljohsy: Király ez a South Park rész!!!! De mind király! XD
metaljohsy: Kapják be a Zsidók.... huuu de nem csipázom őket.... -.-
Mind a 16 komment
 URMA - Terminus

Egy romániai alternativ együttes... erőst jó muzsikát csinálnak ajánlom mindenkinek. Az alternativitást az is bizonyitja hogy mindössze ennyit ir rólúk a wiki. (nem hiszem hogy kell hozzá sok nyelv tudás...) Ezért ajánlom a saját oldalukat: URMA.ro 

Az itt jelen levő dal az első single az új albumukról Lost End Found.

A zenén túl a videó is  minőségi, és ötletes...
1313 0 0 Zene Izé
Macskák és az ő kifinomult érzékszerveik
12677 3 7 Izé
Grussen: Sőt az is lehet hogy nem a képre reagált hanem az újság zavarja. Haver vett egy kutyát a napok [...]
Grussen: Ha megversz egy macskát utána már ha a közelébe mész nem fog simán ott ülni....nem volt még [...]
Mec: Na ezt bárki képével el lehet érni, csak jól meg kell verni előtte vele a macskát aztán beka [...]
Mind a 7 komment
- A veszekedés legjobb része a békülős szex!
- Ezért utálok veszekedni apával...
10229 0 12 Izé
sf: családon belüli erős szag...
tokmagosjack: Mi ez? Csak 1-et adna vissza, kapna 10 másikat...
lb7: Azért apukától megkérdezném, hogy mit is akar ezzel "mondani"?
Mind a 12 komment
Földönkívüli tetemet találtak az oroszok? Őket ismerve valószínűleg alkoholmérgezésben pusztult el szerencsétlen pára. ;)
10621 1 26 Izé
BusKeyCome: Ezekszerint igaz a hír. A Romulán csillagflotta belépett a naprendszerbe és ha nem szövetkezün [...]
bungle: Valentino küldte: URL: http://www.stop.hu/articles/article.php?id=824323 Szöveg: "Három UFO köze [...]
BusKeyCome: http://www.harmonet.hu/orulet/59261-a-halott-foldonkivuli-csak-peneszes-kenyer.html&harmo=231447 :) [...]
Mind a 26 komment
20 év kerekesszék után újra talpon.
8437 2 16 Izé
7sleeper: akku van, léss fémvázon jár a béna fószer, de hol a tartály a lábszag-szimulátornak?! nem t [...]
Gyuszka: now that's amazing! :D
Mr.T.: Jaja, az a legdurvább benne. :D
Mind a 16 komment
Akit érdekel a téma, annak tetszeni fog... :)

Pár éve megjelent egy rövid film a Mortal Kombat újragondolásáról Rebirth néven, majd az új Mortal Kombat játék megjelenése előtt úgy döntöttek, hogy készítenek belőle egy mini-web-sorozatot Legacy néven, minden héten megjelenik egy új rész, a héten a másodiknál járnak: első rész, második rész

Elvileg egy egész estés film is várható 2013ra
2750 0 1 Film Izé
HoPpY: Nekem bejött! :D Nézni fogom thx!
A mai cicás post: akrobatikus ugrások lassított felvételen. :)
7564 4 4 Izé
Nusihusi: Mennyi szép macska:)
Karesz52: de akkor jobban láttuk volna a lényeget...
tool: lebegő macskák
Mind a 4 komment
 Fade
2766 0 2 Game Izé
xevok: már mindenem maxon van,de egyszerűen mindig beleugrik egy kátyúba :D
HoPpY: http://imagerz.com/QFdDXAoGUF8 Heheejj:D
Rise of the Planet of the Apes

A majmok bolygója előzményekért kiált, Íme. Mint azt már tudjuk a régebbi filmekből, a majmok uralkodnak a bolygón, az emberek kénytelenek bújkálni előlük. Azt, hogy mi vezetett ehhez, megtudhatjuk ebből a filmből. A rövid változat szerint néhány tudós (James Francoval az élen) génmanipulációval szuperokos majmokat "alkotott", akik bizony nem tűrik a bezártságot, ezért gyorsan leigázzák az emberiséget.  Amerikai mozibemutató: Augusztus 5, a magyar is kb. akkor.

Jah és trailerből megtudhatunk még egy nagyon fontos dolgot, a spec-effekteket a WETA csinálta. Ők dolgoztak az Avataron is. Akit eddig nem érdekelt a film, eme információ után biztos fog. -.-
1659 0 2 Film Izé
Adambaum: kell valami Tim Burton verziója után.de úgy érzem ez nem lesz csalódás.
kasy: És tényleg mekkora gáz lett volna ha Rise of the Apes marad a címe. Most már jó.
Green Lantern - Zöld lámpás

Az univerzum végtelen és titokzatos, ám vannak néhányan, akik jól kiismerik magukat benne, és pontosan tudják, ki jó, ki rossz: ők a Zöld Lámpás harcosai, akik a világegyetem nyugalmáért felelnek - mindegyikük egy olyan gyűrűt hord, ami különleges képességeket biztosít neki. Amikor új, minden eddiginél hatalmasabb ellenség kel fel a béke ellen, kénytelenek - most először - egy földi embert is bevenni a csapatba. És attól kezdve a világ sorsa egy nagyszájú, vagány berepülőpilóta kezébe kerül. Hal (Ryan Reynolds) kisgyerek kora óta kerüli a felelősséget és keresi a veszélyt: most kénytelen megtanulni, hogy újonnan kapott, végtelen erejét a jó ügy oldalán használja. Ő és régi haverja, Carol (Blake Lively) szívesen veti bele magát bármilyen küzdelembe: de ez a mostani nagyobb mindennél, amit földi szem valaha látott.
Négy perces részlet magyar felirattal

Magyar premier: 2011. augusztus 11.
1134 0 0 Film Izé
Abduction

A Bourne filmek tini változataként próbálták beharangozni az ősszel érkező Abductiont. Az előzetes alapján mindenki eldöntheti mennyire igaz ez.

A történet szerint egyébként egy srác (Taylor Lautner) megpróbálja megtudni az igazságot életéről, miután gyerekkori fotóját meglátja egy eltűnt személyekkel foglalkozó oldalon.
983 0 1 Film Izé
Guren: ennél az embernél még én is jobb színész vagyok.
Tudtad, hogy a tigrisnek nem csak a bundája csíkos, de a bőre is?

Ilyen és ehhez hasonló "tök felesleges" tudást találunk az Unnecessary knowledge oldalon. Viszont munkaidőben remek szórakozást nyújt. :D
25810 1 9 Izé
Valerius: jó szórakozás ez egy darabon, de egy csomó kijelentést meg lehet kérdőjelezni, nem is kicsit. [...]
bungle: Eközben Dubaiban... www.funpic.hu/hu/kategoriak/autok-motorok/39900_ekozben-dubaiban?categoryId=2&p [...]
Errtu: Pontosan!
Mind a 9 komment
Újabb „őszinte” logok :)
7708 1 1 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-rajz/44940_logok-kicsit-maskepp?mode=latest&position=1&large=1
B17 UFO Crusher
2967 0 0 Game Izé
Újabb dohányos gyerekek...
4663 1 7 Izé
Nyebi: ~ egy hete a saját szememmel láttam egy szintn ázsiai anyukát a hasonló korú gyerekével energ [...]
Nusihusi: Mit képzelnek a szűlők, hogy ezt megengedik?!:(
Spike90: Legalább tüdőzné le
Mind a 7 komment
Igazi tengerparti hiánypótló. A szőkék lehet, hogy fordítva ülnének rá. ;)
3988 0 4 Izé
Laretta: Én már azt is irigylem aki homokos tengerpartra is megteheti hogy utazzon :D
spytech: Üljél rá fordítva, És nyald a seggem ordítva!!! :D
spytech: Vagy nekik nem jutna eszükbe h. fordítva üljenek rá
Mind a 4 komment
Moon Rising (Az ébredő Hold)

Élet a Holdon, amit a NASA és a kormányok eltitkolnak
8782 12 46 Izé
Tooni: http://noob.hu/2011/12/17/danger_to_teh_manifold.jpg
bungle: Nem baj, a fenti videót már úgyis eltávolították, legalább kicseréltem a te linkedre. :)
CrazyLime: Bocsi, rákerestem, de úgy látszik, hogy már nagyon este volt és nem néztem meg rendesen a posz [...]
Mind a 46 komment
Véget ért a Facebook LIKE nyereményjáték, a 35 nyertes a következő:

Alma József
Bazár Kata
Bekes Erika
Besenyei István
Borsi Zoltán
Dankó Zoltán
Ézsiás Ferenc
Farkas Sándor
Fejes Péter
Flach István
Frittman Kevin
Gali Tiborné Mariann
Gruber Renáta
Horváth Péter
Iglár Mónika
Incze Ágnes
Karsai Péter
Kovács Sándor
Juhász Renáta
Gyebnár Judit
Mihálovics Tamás
Németh Attila
Németh Roland
Nyilas Misi
Pálinkás Konrád
Pilván Adrián
Pogrányi Péter
Reiz Robert
Revesz Istvan
Sándor Imre
Suralik Dániel
Szász Márton
Szeleczki Katalin
Szőnyi Péter
Urbán Adrienn

Azt találtuk ki, hogy úgy lenne igazságos, ha mindenki megírná, az ajándékok közül (15 könyv, 10 cd és 10 db vásárlási utalvány) mit választana és azok a beérkezés időpontja szerint kerülnek kiosztásra (nem valószínű, hogy mind a 35 nyertes 30 különböző ajándékot választ). Szóval legyen szíves mindenki megírni itt a nevét/címét ill. hogy a nyeremények közül elsődlegesen ill. másodlagosan mit választana. :)

Gratulálunk a nyerteseknek, mindenkinek további jó Izélést, reméljük továbbra is terjesztitek az Izé hírét és minél több postot lájkoltok! Hamarosan újabb nyereményjáték indul, szóval érdemes sűrűbben visszanézni! :)
1623 1 16 Izé
DonLee: Tegnap meg kaptam postán a nyereményt köszönöm szépen !(D.Zoltán)
HoPpY: Én már 3 levelet küldtem, de ezek szerint nem kaptátok meg! (Pálinkás Konrád)
bungle: Még a következők levelére várok (címmel! Hihetetlen mennyien nem írtak címet. Facebookon mé [...]
Mind a 16 komment
Space Racers
2301 0 0 Game Izé
Japán a katasztrófa után 1 hónappal
10892 1 14 Izé
Tooni: Egy épület tetejéről a part mellett: http://youtu.be/C6KGTizn9SI A kettes erőműben nem okozott [...]
izébigyó: Nukleáris nindzsák: öngyilkos küldetést teljesítenek a japán mérnökök http://atv.hu/cikk/2 [...]
Szancso: Szerintem eszükbe jutott Hiroshima is.
Mind a 14 komment
Régebbi postok...