REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Messze van még 2012, és 2013 decembere. Ekkor mutatják be A Gyűrűk ura előzményeit taglaló A hobbit c. filmet. Peter Jackson együttérez velünk, ezért felpakolt a netre egy 10 perces videót, mely a díszletekbe, háttérmunkákra, és próbákra enged betekintést.


Részletesebben a történetről.
2483 0 8 Film Izé
kovacslacka: Itt egy poszter is a filmhez: http://www.impawards.com/2012/hobbit_an_unexpected_journey.html
bungle: Tegnap jött ki egy teaser, lehet kéne belőle post? www.youtube.com/watch?v=ZEOM13UyZ0A
snake6: IMAX HD
Mind a 8 komment
Újabb instant karma + bájos kacaj. :D
7072 0 2 Izé
termi-nator: aki másnak vermet ás
Nusihusi: Annyira megérdemli az ilyen!:DDD
8 színész, akik minden poszteren ugyanúgy pózolnak.
2270 0 0 Film Izé
Nemrég tanultam egy számomra új kifejezést: "légdugás" (léggitár után szabadon).

Na ez annak ékes példája. :D
8220 3 15 Izé
Purple: Ebbe valahogy most kivételesen nem akarok. :D
lb7: Pé szokott régen beletúrni akarni...:P
lb7: Nem, röhögni akartam egy jót :)
Mind a 15 komment
Turmion Kätilöt - U.S.C.H.

valaki csinált egy tökjó klippet ehhez a számhoz
835 2 0 Zene Izé
Bassnectar - Underwater (feat Tina Malina)
1263 2 1 Zene Izé
jethro: óóóó, ezért az énekért kösz. a csajba meg szerelmes vagyok :)
Bankrupt - Parallel Worlds

20 évvel a berlini fal leomlása után...

Az egyik legjobb magyar punk rock zenekar.
725 0 0 Zene Izé
Plasticine Space
1663 0 0 Game Izé
Tisztelt Hölgyeim és Uraim! Elöljáróban elmondanám, hogy a múltkori Schmittify oldalán jókat derültünk. Most azonban szeretném Önöknek, tisztelt polgártársaimnak bejelenteni az Orbanize, ismétlem az Orbanize weboldalt.
7011 5 10 Izé
brier: elöljároban elmondanám hogy elfelejtettem a jelszavam XD
Connektor: Besírtam, ismétlem, besírtam, ismétlem, besírtam. :DDD Elöljáróban elmondanám, hogy előz [...]
Beetom: Tisztelt Hölgyeim és Uraim! A szocik szerint minden pap pedó, a Fidesz meg támogatja a gyerekmol [...]
Mind a 10 komment
First Orbit - Egy film Gagarin űrutazásának jubileumi, 50. évfordulója alkalmából.

"1961. április 12-én, Jurij Gagarin a Vosztok-1 fedélzetén 108 percet töltött el orbitális pályán, mely idő alatt egyszer megkerülte a Földet. Ezzel beírta magát a történelembe, mint az első ember a világűrben. Alan Shepard kevesebb mint egy hónappal késöbb követte őt."

Gagarin-űrhajó indult az ISS-re.

Az ISS legénység véleménye az évfordulókról.
1933 0 4 Izé
Lewy: Felirat nincs hozzá?:o
Revanor: Aztán szegény egy tesztrepülés során lezuhant és meghalt. De előtte még volt alkoholista is [...]
Mr.T.: Előbb nézd meg ezt, aztán nyilatkozz. :D http://youtu.be/Q7aF_FhALzs
Mind a 4 komment
Íme egy tornásznak látszó gumilabda. ;D
3049 0 1 Sport Izé
Mordred: Illetve egy szilárd talajnak tűnő trambulin járda(vagy mifene...) :D
A Short History of the World
6407 3 6 Game Izé
M.Andreas: Kösz, most műxik. :)
Errtu: Beküldték egy elvileg jó linkkel. Lecseréltem arra.
M.Andreas: Hmm. Én még anno végig tudtam vinni, de most már nekem is elsötétül. Kár.
Mind a 6 komment
Na erre nem számítottam. o.O
12707 1 11 Izé
tool: új troll van a városban
Mr.T.: Ne kattints. ;) http://bit.ly/L050n
pozdorja: http://media.tumblr.com/tumblr_lfjbppHsSl1qc11uo.gif
Mind a 11 komment
Biztosan sokan hallottatok már a napokban felröppent hírről: az FBI már nem tagadja, hogy UFO-t találtak 1947-ben!

Tehát akkor körülvesznek minket a földönkívüliek, és lehet mégis igaz sok ember beszámolója róluk?

Az eredeti FBI jelentés

Az állítólagos boncolás felvétele. Szerintetek igazi? Változott-e a véleményetek azáltal, hogy elismerték: tényleg voltak ott ufók?
9562 3 100 Izé
nagyonhulyevagyok: akarommondani: teccik
nagyonhulyevagyok: Előzmény: junky | 2011. 04. 12. kedd, 13:26 Nem is kell mindenkinek GONDOLKODNI! A világnak szük [...]
termi-nator: Előzmény: junky | 2011. 04. 12. kedd, 13:26 Nem is kell mindenkinek GONDOLKODNI! A világnak szük [...]
Mind a 100 komment
 Space is Key
10161 3 9 Game Izé
E.Dé.i.eN.A: Utálom ezt a játékot, csak megy az a kocka és megy és megy....... :P, 1200 rontás után abbaha [...]
Bryna: Azt hiszem sikerült megdöntenem a rekrodtot :D 971 halál :D Ezért jár valami különdíj? :D Ö [...]
Beni0503: na én is javítottam 1 kicsit most csak 288szor haltam meg
Mind a 9 komment
Őrületes fergeteg: a színek és a tavasz ünnepe
521 0 1 Pink Izé
Kathy: Jááájjj de szííípek váttok...:D
Utálod az ébresztőd hangját? Cseréld le egy gyűrűre!
1028 1 1 Pink Izé
zeiksz: Ez ötletes,...
Box Clever Level Pack - egy újabb szemétparaszt nehéz játék.
8454 0 2 Izé
te.sas!: a 40. pálya igen g***!
HoPpY: Nem is olyan rossz:D
Box Clever Level Pack - egy újabb nehéz játék.
14633 2 2 Game Izé
KisKoncz: yee sikerült a 40 pálya :D
asciimo: ez jó volt, 40. pálya elég rohanós de az 1847ik kísérletre összejött :D na megyek és veszek [...]
Újabb salsa kutyus. :D
4206 2 5 Izé
Maccoyi: "Így kell járni, úgy kell járni a Chihuahua tudja, hogy kell járni..." :D http://www.break.com/ [...]
Nusihusi: Jól nyomja!:D
Goppo: A duracel mikor merül le?
Mind a 5 komment
Íme, a világ legrégebbi óvszere
988 0 0 Pink Izé
T.Ú.K. - Tanár Úr Kérem

A Karinthy Frigyes életét feldolgozó filmet az M1-en lehetett látni április 5-én, főműsoridőben. Eredetileg délután akarták leadni, de végül 16-os karikát kapott ezért került át esti műsoridőre.

Az Utazás a koponyám körül című önéletrajzi regényét, és természetesen a címadó regényt dolgozza fel a film. A posztban az M1 videótárára feltöltött teljes filmet tekinthetitek meg. Érdemes, a fiatalabbaknak pedig kötelező. :)
1492 2 1 Film Izé
ittakary: 16os karika????? WTF??
"Még szerencse, hogy nem ment szálka az ujjamba...!"
14078 1 14 Izé
blink182era: ónyááád nem semmi én nem birtam volna ki hogy egy fadarab lóg a pofámból és még beszélek [...]
cila: Megragadtad a lényeget. Más üvöltött volna a fájdalomtól.
brier: vazz ez nagyon komoly volt:) és halál nyugodtan még arra is volt lelkiereje hogy a kamerát a vé [...]
Mind a 14 komment
Ti meddig bírnátok ülni benne?
14310 8 31 Izé
Kuly: Én nagyon bírnám!
nellcsy: Ok, így már értem :)))
GerzSonka: Amikor 300 lóerős gépnek gázt adsz, vagy satuféket nyomsz, akkor igenis majdnem előre esel, va [...]
Mind a 31 komment
Egy nem mindennapi büntető. ;)

Bónusz videó: Stankovic hatalmas gólja a Schalke ellen.
2902 0 0 Sport Izé
 Egy kis fotelba ültetés. :]

Ill-Esha - Sullen Sultry
1195 1 5 Zene Izé
Janek24: Nagyon Jó zene :)
Adambaum: kellemesen megborulós.
tucsok: Teccetős :)
Mind a 5 komment
A játék végetért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok!

A nyertes kiszely usernevű megfejtőnk, akit értesítettünk is e-mailben.

Jó szórakozást kívánunk és reményeink szerint máskor is lesz ilyen játékunk!

----------------------------------------------------

Újra Hyperspace játék!

Szeretnél egy páros jegyet a jövő hét szombati Hyperspace-re?

Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és a plakátról letakart dj nevét, hogy nyerj egy páros belépőt a bulira!

Ne felejtsd el lájkolni is az izé Facebook oldalát, mert  csak akkor nyerhetsz, ha ott is a barátunk vagy!

Izé Facebook oldala

(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)

A játék szombat (április 9.) 22.00-ig tart!
1975 0 10 Izé
bungle: kiszely küldte: URL: http://kiszelymate.blogspot.com/2011/04/hyperspace-15-hungexpo.html Szöveg: " [...]
kiszely: :) Jé, tényleg kaptam levelet!!! :) Köszönöm szépen!!!! :D
G.!: erre csak annyit: mindenkinek megvan a saját ízlése...
Mind a 10 komment
Az első macska az űrben! ;)
4413 0 5 Izé
Szancso: Vagy kozmikusz.:D
Rosta: Az macskusz univerzikusz lenne:D
Nusihusi: A Holdat is a macskák fogják meghódítani^^
Mind a 5 komment
Vergeltung - MKS

Orosz űrmetál

Myspace oldaluk
623 1 1 Zene Izé
Balázs: érdekes:)
A mai román valoság.

Cheloo - Unde se Termina Visele
979 2 0 Zene Izé
Serj Tankian - The Unthinking Majority 
1265 2 0 Zene Izé
Milyen szép ló. És még tejet is ad. :D
5291 0 8 Izé
TopSickRat: Bakker az a tehen ugy ugrott at az akadalyon mint egy nyugdijas postas. Mondjuk a csaj 15 eves leter [...]
Cableguy: nagy az Isten állatkertje. Jaaaaa a gazdájára gondoltam...
termi-nator: hiánypótló eddig azt hittem a tehenek lusta, lomha, kövér állatok
Mind a 8 komment
Úgy érzed, te vagy az utolsó szűz a világon?
1016 0 3 Pink Izé
CRaPtRaSH: nem, nem úgy érzem hogy én, hanem hogy te .. :D
zeiksz: Én se.. túl sokan basszák az idegeimet hülye kérdésekkel ahhoz :) De most komolyan: már úgy [...]
Purple: nem.
Ezeknek tuti, hogy mászóka volt a jelük az óvodában. :)
7738 10 4 Izé
Purple: Ellie Goulding - Lights (Bassnectar Remix) http://www.youtube.com/watch?v=D6zGLm9wr24
Kornadidas: milyen zene szól alatta???:)
Nusihusi: 1 ilyet én is kipróbálnék:)))
Mind a 4 komment
Ezeknek tuti, hogy mászóka volt a jelük az óvodában. :)
1838 4 1 Sport Izé
viserot: na ez jo..kiprobalnam ...az elso kez es labtoresig...
Az emberek többsége - valljuk be, elég csak pl. egy tegnapi post kommentjeit megnézni - aggodalmaskodva, pesszimistán tekint a világra. Túlnépesedés, nyomor, gazdasági válság, kimerülő energiaforrások, környezetszennyezés, klímaváltozás, természeti katasztrófák? Ugyan! Matt Ridley tudományos szakíró szerint ilyen jó dolgunk még sose volt, mint most, és a helyzet egyre csak javul!
"Sokan azt mondják, dilis vagyok, amiért szerintem a világ egyre jobb lesz, de a könyvben ismertetett statisztikák vagy adatok egyikét sem sikerült megcáfolni" - magyarázza.

Nektek mi a véleményetek erről? :)
5048 3 114 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/reklamok/39839_minden-rendben?categoryId=18&position=&large=1
Kavisánczky: tényleg nem ártana több dokumentumfilmes adót nézned, vagy foglalkoznod picit a tudományos él [...]
Nas: Vagy csak nem fél a változástól. ;)
Mind a 114 komment
Amikor a fal tábla adja a másikat... ;D
16834 0 16 Izé
suvomi: milyen majom pofát vág mikor elhalad a kamera mellett xD
termi-nator: bezzeg egy 80-assal nem merne kikezdeni
Zsolt86: De szépen mondtad (:
Mind a 16 komment
A jövő lehetséges üzemanyagforrása: olajhomok.

Mennyisége körülbelül háromszorosa a hagyományos olajkészleteknek, de egyelőre csak kis hányada termelhető ki gazdaságosan. Az eddigi kiépített kapacitás Albertában (Kanada) található, ahol akkora a készlet mint a jelenlegi hagyományos olajtartalék.
4842 0 26 Izé
Mr.T.: exortus küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=lV94W5PFXs8 Szöveg: Hogyan termeljünk több o [...]
bungle: exortus küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=CM8Lh7SAm6A Szöveg: "A jövő egyik lehetsége [...]
bungle: exortus küldte: URL: http://en.wikipedia.org/wiki/Shale_gas_in_the_United_States Szöveg: "A jövő [...]
Mind a 26 komment
Koh Panyee egy kis thai úszó falu, ahol a srácok eldöntötték, hogy ők akkor is focizni fognak, ha nincs egy tenyérnyi szárazföld sem a talpuk alatt. Ez az ő történetük.
1516 1 0 Sport Izé
ELÉRKEZTEK AZ UTOLSÓ IDŐK?

EZT A CIKKET VEDD KOMOLYAN, MERT AZ.
1567 0 7 Pink Izé
zeiksz: caps... (tm)
clownessa: Bizony mondom néktek, hátba lesztek baszva az pásztorbottal, ti hitetlen kutyák!
Revanor: VEDD KOMOLYAN MERT EGY INTERNETES OLDAL ÍRJA!!!! XDD
Mind a 7 komment
Régebbi postok...