Daniel Shipp fotói gizgazokról
977
0
Art Izé
Hogy ne az őshonos erdeinket vágják már ki, csatlakozz az Oxyfa programba, vagy ültess magad Oxyfát! Így javát a faiparban értékesítheted, ágait eltüzelheted, hatalmas virágaiból pedig a szorgos méhek segítségével mézet is gyűjthetsz. Lombja sem vész kárba, hisz a növényevő állatoknak kitűnő táplálék! De ha ez túl nagy felelősség számodra, akár a cégre is bízhatod a fák nevelését és majdan értékesítését amiből később természetesen megkapod a részesedést.
Tudtad, hogy az Oxyfa újranő, ha kivágod? Többször is, és ez az a tulajdonsága, ami miatt egyébként befektetésnek sem utolsó - egyszer elülteted, és többször kitermeled a faanyagát! Eleinte 6 év a vágásérett kor, de ezt követően már csak 4 évet kell várnod, hogy tuskóról újrahajtson akár 5x is.
Tudj meg többet a honlapról!
1602
2
Izé
A Tesla egyetlen bejelentéssel forradalmasítja a napenergia-ipart
5057
1
Izé
Dronaldók :)
1927
0
Izé
Így NE neveld a (kínai házi)sárkányodat! ;)
4535
0
Izé
Egy férfi meg nem erőszakolása miatt lett híres a Facebookon
Azért én kiváncsi lettem volna, hogyan erőszakol meg egy olyan férfit, aki hullarészegre itta magát. ;)
3599
0
Izé
„A francba, kiesett egy csavar!” :D
6704
0
Izé
Eközben Baltimore-ban...
Cikk és fotók
2822
0
Izé
A Facebook, amiről álmodtunk! ;)
3511
0
Izé
Valaki magyarázza el nekem, miért tűnik ennyire igennek a női nem!
Nézem, látom, mégsem értem. Szeretnék megvilágosodni, rádöbbenni, ítéletet mondani, de nem megy. Arról a női magatartásformáról beszélek, amelyik lehetővé teszi, hogy „majdnem-erőszak” történjen. Amikor a befogadó princípium megtestesítője inkább a másik arcába hajolva magyaráz ahelyett, hogy lerúgná magáról a fenébe.
45883
0
Pink Izé
Új gyomorballonozási módszer ;)
4823
0
Izé
Kis Dubaj épül Budapesttől 380 kilométerre
4511
0
Izé
Rozsomárk - Sárga Pizsama
1535
0
Izé
Dystopia - Englishman in New York (Sting cover)
903
0
Zene Izé
Átlátszó lesz a Mini karosszériája a hozzá fejlesztett okosszemüveggel
2328
1
Izé
1728
0
Game Izé
Egyesek mit meg nem tesznek, hogy a tévébe kerüljenek... ;)
Amúgy „Szegény lány a hülye riporter miatt pisilte össze magát” címmel jelent meg a videó a
Velveten. Gratulálunk az újságírónak a remek következtetésért! ;)
4750
0
Izé
Miért vonzódnak a nők a seggfejekhez?
2992
1
Izé
Sikongások a paplakban
Hetven évvel a háború után soha nem látott iratokat bányásztak elő az 1944–47 közötti szovjet megszállás mindennapjairól. Rettegő falusiak, tömeges nemi erőszak, rablás és zabrálás, a válogatás nélkül elhurcolt férfiak sorsáról való félénk tudakozódás dokumentumai – a magyar levéltárak anyagai egymás mellé rakva pontos képet adnak a Vörös Hadsereg és a magyarok találkozásáról.
4012
1
Izé
1955
1
Izé
Punnyadás mentes vasárnapot! :)
2718
0
Izé
Az a fránya légellenállás! :D
3042
0
Izé
Dzsenderológiáról pár szóban ;)
2328
0
Izé
A pornósok szerint betépve a legjobb a szex
4770
2
Izé
Új tajvani kutyafrizuratrendek
1637
0
Izé
Az idei Darwin-díj egyik esélyes versenyzője a képen látható fiatalember, aki lesmárolt egy vízi mokaszinkígyót
Magyar cikk
4820
0
Izé
Boing! :D
+ bonus videó:
cica boing! :D
3180
0
Izé
Kész Tesla lámpája, itt a világítás következő szintje
2978
1
Izé
A „tökéletes” alak
4440
0
Izé
Egy óra alatt elvégzné a fejátültetést a csodadoktor
Mindössze egy óra alatt akar fejátültetést végezni egy olasz orvos, s ha sikerül neki, állítja, akár örökké is élhetünk.
3265
0
Izé
Szárnyas troll :)
2381
1
Izé
Csajozási tipp felsőfokon - Hajbatúrás teszt
(Bukkake teszt mikor lesz?)
3445
0
Izé
Tavaly becslések szerint 3400 menekült fulladt a Földközi-tengerbe, kétszer annyi, mint ahányan a Titanic katasztrófájában. Idén tízszer ennyi áldozattól tartanak, múlt hét vasárnap pl. kb.
800 menekült fulladt a Földközi-tengerbe.
A múlt heti katasztrófa után többen vádolták cinizmussal és az együttérzés hiányával az EU bevándorlási politikáját. Szerintetek mit kellene csinálni a menekültekkel?
5084
0
Izé
Mutatvány a McDonaldsban
4491
0
Izé
Lemondott az amerikai szövetségi drogellenes hatóság (DEA) főnöke, mert a testület ügynökei Kolumbiában a kartellek által szervezett szexpartikon vettek részt.
Köszönjük szépen a kormányok álszent, és szakmailag megalapozott hozzáállását! :)
Angol cikk
1550
1
Izé
Keményen dolgozó kis emberek építik a Moszkva teret
2280
1
Izé
New York fejlődése a liftből nézve
1645
0
Izé
„Minden szarságot nem húzok a fütyikémre...”
2900
0
Izé
Nem hiszed el, mi fog történni a videón látható Lamborghinivel!
Na, a mai kattintásvadász hülyecím is megvolt...
5749
0
Izé
Illés Lali - saját bevallása szerint - szabadszellemű (ex-)szcientológus, a Dianetika Auditálás nevű szellemi terápia híve és tapasztalt terapeutája, valamint a Szcientológia Egyház által Potenciális Bajforrásnak kinyilvánított személy. Valamiért nagyon szeretné eltünteti magát az Izéről. Én meg nagyon szeretném, ha megmaradna az utókornak az a 2 évvel ezelőtti fergeteges videója, amelyben szellemi terápia szolgáltatását végzi, szóval ha megvan valahol, nyugodtan linkeljétek be. :)
2430
0
Izé