10 évesen lett anya egy kolumbiai lány
Mondjuk volt már 10 éves román származású anya is
pár éve, meg volt már
5 éves is...
4099
0
Izé
„Itt az élő bizonyíték, hogy magyar embereken is folytattak titkos kísérleteket az LSD-vel.”
4119
0
Izé
Népes család. Lassan alapíthatnak egy országot.
3073
0
Izé
A játék végetért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok!
A nyertes Adresz usernevű megfejtőnk, akit értesítettünk is e-mailben.
Jó szórakozást kívánunk és reményeink szerint máskor is lesz ilyen játékunk!
----------------------------------------------------
Újra Hyperspace játék!
Szeretnél egy páros jegyet a hétvégi Hyperspace-re?
Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és a plakátról letakart dj nevét, hogy nyerj egy páros belépőt a bulira!
Ne felejtsd el lájkolni is az izé Facebook oldalát, mert csak akkor nyerhetsz, ha ott is a barátunk vagy!
Izé Facebook oldala
(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)
A játék csütörtök (április 12.) 9.00-ig tart!
1470
0
Izé
Fikanic SUPER :-DDD
3272
3
Izé
Kazahsztánban hamar elfáradnak a társasházak...
12557
0
Izé
Wang Jiayun - egy
újabb
„manga lány”
10675
3
Izé
Egy Gymkhanás videó a Carstyling tuning Show kiállításról.
906
0
Sport Izé
NB2.
Mikor is egy szöglet után, hatalmas kavarodás alakult ki és a hosszú labdát Virág Tibor keresztbefejelte...
1200
0
Sport Izé
Az idei Arany Málna díjátadó alkalmával olyan történt, ami az előző 31 gála alkalmával még nem fordult elő.
Történelmi negatív rekord született!
1517
0
Film Izé
Gondoltam lehetne ezzel a kis videóval boldog húsvétot kívánni az oldal látogatóinak... persze, ha elég tetszetős hozzá. ^^
4427
0
Izé
Christopher Locke különleges pókjai
841
0
Art Izé
7044
0
Izé
SavagesOliver Stone új filmjében pár békés fűtermesztőre rámozdul egy mexikói kartell, mire ők bekeményítenek. A főbb szerepekben Taylor Kitsch, Blake Lively, Aaron Johnson, John Travolta, Uma Thurman, Benicio Del Toro és Salma Hayek.
1577
0
Film Izé
Pimp My Horse - lókedvelőknek nem ajánlott! ;)
freddiew pár korábbi videója
6598
0
Izé
Egy kis olvasnivaló az egészségtudatosságról: Dr. Joel D. Wallach előadása
Dr. Wallach egy igen népszerű orvos Amerikában, akit 1991-ben Nobel-díjra jelöltek.
"Nagy örömömre szolgál, hogy találkozhattam Önökkel. Én egy farmon nőttem fel, St. Louis nyugati részén. Az 50-es években elkezdtünk marhákat tenyészteni. Ha ismerik a marhatenyésztést, bizonyára tudják, hogy a profithoz vezető egyetlen út önállóan megtermelni a kukoricát, a szójababot és a szénát. A malomban megőrölték ezeket, és rengeteg vitamint és ásványt adtak hozzájuk, így készült a marhatáp. Hat hónap múlva a marhákat piacra lehetett vinni. Gondosan szelektáltuk őket, a legjobb egyedeket magunknak hagytuk. Az az érdekes, hogy miután ennyire gondosan, saját kezűleg készítettük a marhatápot, képzeljék el, sosem szedtünk semmilyen ásványt és vitamint. Pedig fiatalok voltunk, és legalább 100 évig akartunk élni fájdalom és betegség nélkül."
5475
3
Izé
5571
1
Izé
Aki esetleg kételkedett
David Icke kényelmi zónáról
tartott álláspontjával kapcsolatban egy korábbi posztnál, az ismerkedjen meg az Asch kísérlettel:
A konformitás kutatása Asch nevéhez fűződik. Ő kezdte el tudományos módszerekkel kutatni az emberre ható csoportnyomás hatásait.
Ebben a filmben Asch eredeti kutatásainak egyikét mutatjuk be, eredeti felvételről.
A kutatásban több résztvevőnek meg kell mondania, hogy a kép jobb oldalon elhelyezett három különböző méretű vonal közül melyik azonos a bal oldalon lévő vonal hoszával. Ezt első ránézésre mindenki helyesen meg tudná közülünk mondani. Ám mi van akkor, ha a csoportban mi vagyunk az egyetlen, nem beavatott emberek? Akkor is rá fogjuk vágni a tökéletes megoldást minden alkalommal? Vagy talán engedünk a csoport nyomásának, és mi is hibás választ adunk a kísérletvezető kérdésére csakúgy, mint az előttünk ülő beépített emberek?
3331
0
Izé
Földön, vízen, levegőben
3570
4
Izé
Facebook-on láttam „segget mosni jó lesz vele” kiírással. :D
4928
0
Izé
Kamionok pótkocsijai pörögnek a levegőben - 2 tornádó söpört végig kedden az amerikai Texas államban Dallas környékén.
Fotók és
magyar cikk.
7453
1
Izé
Mi történik az erdőben lámpaoltás után! ;)
6629
3
Izé
Egyenesben jó (veszélyes), de kanyarban veszélytelen (mivel azt nem lehet vele). „Olcsó” barkácsolás, drága temetés! :-D
5983
0
Izé
A TIME magazin egyik olvasója a következő izgalmas kérdést tette fel Dr. Neil DeGrasse Tyson amerikai asztrofizikusnak: Mi a leglenyűgözőbb tény, amit megoszthatsz velünk az univerzummal kapcsolatban? Itt a válasz!
Eredeti videó
7224
7
Izé
Lullabies for Alibies szabolcsi metal banda első száma
458
0
Zene Izé
Tales Of Evening - Lázadás
705
1
Zene Izé
„Hello Stuart Little! I wanna play a game.” ;)
6540
1
Izé
Haszontalan macs ;)
4108
0
Izé
Load
3223
2
Izé
Eközben Norvégiában...
Mintha Michael Bay rendezte volna, csak lemaradt a bazi nagy robbanás a végéről. ;)
7268
1
Izé
Óvszer gyártás (angol tudás nem árt, de anélkül is érdekes lehet)
5102
0
Izé
Zorro ismét lecsap
3741
1
Izé
Carl Sagan - Utazások térben és időben
A Kozmosz 8. részének utazói a csillagok együttállásának újabb és újabb formáival találkozhatnak. Megismerhetik ezen rendszerek egymásba kapcsolódásának titkát, valamint azt, hogyan mozognak szabadon térben és időben. Hogyan látta Einstein és Leonardo da Vinci a csillagokba jutás lehetőségét - s mi a helyzet az időben való utazással? Hogyan alakult ez a probléma az emberiség története során?
2833
4
Izé
„Rágcsálóírtók” - fél méteres láncon
4107
0
Izé
Lemondott-e már?
5732
0
Izé
Interface - Body Flow [Single Version]
A másik slágerük a Visions Of Modern Life albumról:
Destination
463
1
Zene Izé
Csinyával az illatosítókkal?
618
0
Pink Izé
Azért a húsban levő fehérjékre is szüksége van a szervezetnek. :)
356
0
Pink Izé
Álom-álom-édes álom... ;)
702
0
Pink Izé
Már a csapból is "facebook" folyik... borzasztó! ... és a valós világ, a kirándulások a szabadba pl. a hegyekbe? én inkább ezt választom! :)
416
0
Pink Izé