REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Elon Musk szerint a világunk egy szimuláció része

Örülten hangzik, de mi van ha igaza van és egy virtuális valóságban élünk?
1683 1 11 Izé
Traveller_x: Ez jó! big thumbs up
hawkeye: Pár száz év múlva kiderül, hogy mennyire pontosan kalkuláltak.... Majd Morgan Freeman ükuno [...]
hawkeye: Nem tudják, becsülik..... De azért az faramuci, hogy nem tudjuk, mit nem tudunk...
Mind a 11 komment
Redrum Sindicate - Kitartott nulla (2016) Rap/Metal Szolnok
380 0 0 Zene Izé
Reklámnak ez egy picit kemény lett
3279 0 0 Izé
Kameraérzékeny pávián
1993 0 0 Izé
Mr Timan
1977 0 0 Game Izé
Eduardo Rodriguez Calzado festményei
851 0 0 Art Izé
Gyerekkel és cuki állattal lehet nézettségi rekordot dönteni

Más kérdés, hogy a kettő nem mindig fér össze.
3106 0 6 Izé
Traveller_x: Ez ugyanaz a szint, csak az idegen ajakról származó beszédet hajlamos az ember, némi romantiká [...]
hawkeye: Csúnya dolog ilyet mondani, de az említett műsor szereplőit nyugodtan megehetnék a macsok, csa [...]
Traveller_x: Oszt mit számít? Te foglalkoztál volna vele, ha a moánika sóban párat bekóstolt volna Leó? [...]
Mind a 6 komment
20 perces rövid dokumentumfilm a bolgár menyasszony piacról
2743 0 0 Izé
Semmi faloncolás, csak a legkeményebb bmx-es trükkök, ez a The Webbie Show
586 0 0 Sport Izé
Totál hülyét csinált Orbán rajongóiból egy facebookozó
3746 0 24 Izé
3m3ricus: Egyébként szerintem anno ezért került nyílvánosságra Gyurcsány öszödi beszéde. Túl sok p [...]
palinkaman: A helyzet az, hogy változtatni itt nem csak a nép miatt nem lehet. 1, 2, esetleg 5 jó szándékú [...]
justil: Bizonyos szempontból igazad van, persze. Mondjuk én tudom, hogy kire fogok szavazni 2018-ban, szá [...]
Mind a 24 komment
Eddig nem tudtam, de skót dudán úgy is lehet játszani, hogy az nem egy döglődő macska hangját adja 

Mondjuk az is új volt, hogy dudálásból van világbajnokság.
2819 0 4 Izé
hawkeye: Alan barátomékat meghívták egy echte magyar lagziba. Ő megával hozta a dudáját is, s minteg [...]
cila: Flash player kell :( Elhiszem, hogy el tudják játszani akár Tartini "Ördög trilláját" is. Me [...]
hawkeye: Fantasztikus....
Mind a 4 komment
Kombos

A moduláris szintetizátor
1709 0 0 Izé
Petcube Bites + Petcube Play

Hogy távolról is vigyázhass kis kedvenceidre
983 0 0 Izé
Íme egy nulla pontos műugrás
4739 0 5 Izé
Erunder: Cseréltem is
Ssch: https://www.youtube.com/watch?v=v9Xo5kbc-jw itt még megnézhető
rermo: Az egész biztos hogy az elugró deszkának ilyen rögzítetlennek kell lennie ...???? ..és így ö [...]
Mind a 5 komment
Qingjian Meng Gold rush című fotósorozata összehozza a 19. századi divatot a jelen kor technológiájával
759 0 0 Art Izé
88 éves Baddie Winkle az insta nagyi

Avagy, ilyen lesz a közösségi média 60 év múlva.
1608 0 2 Izé
Ravennë: Nagyon szimpatikus, ízléses hölgy. Bárcsak minden idős ember ilyen kifinomult és helyénvaló [...]
közlegény: https://www.youtube.com/watch?v=BLhDu_ZoacQ
Az orosz űrhajósok párbeszéde inkább hasonlít két alkoholista kocsmatölteték diskurzusára, mintsem asztronauták eszmecseréjére
2715 0 4 Izé
Traveller_x: Mit szeretnél mondani nekünk?, mert nem jött át, bocsi...
cila: Nem részeg egyik se. Mitől lehetnének? - Majd, ha visszatérnek, akkor "Na zdarovje"! Le a kalap [...]
Traveller_x: A bal oldalin ott van Falusi Mariann órája. Ezek sem változtak semmit... :D
Mind a 4 komment
Új értelmet nyert a Rick Roll, mert ez már a Rick Rock N' Roll
1796 0 2 Izé
sapkabarna: Ahol a többiek hangosítása nem gigawattos hangfalakkal történik, ott szoktak ilyen hangfogó fa [...]
vadonka: Mi a szar az golyóálló üveg vagy mi?
Kristián Mensa máshogyan látja a tárgyakat, mint a hétköznapi emberek.
575 0 0 Art Izé
Mike Leavitt szobrai
883 0 0 Art Izé
Okos tetkót fejlesztett ki az MIT Media Lab és a Microsoft Reseach
2351 0 1 Izé
közlegény: digitális tetkó szúpi, vááá és a ribirendszámok a lassan már nyanyákon? :)
#szépirodalmiscsi, avagy a képek, amik nem véletlenül nem készültek el soha
4329 0 12 Izé
hawkeye: Az a belvárosi gluckfencek szerint nem szépirodalom, hanem szórakoztató lektűr. Nekik Esterhá [...]
cila: p.s. Mi számít szépirodalomnak? Mi számít, szép. Mi számít? Mi.
cila: "mi számít szépirodalomnak?" Én, szépnek mondom azt az irodalmi alkotást, melyi annyira lebil [...]
Mind a 12 komment
Nosulus Rift

A virtuális fing élményért. Természetesen mivel a South Parkhoz kapcsolódik, így nem kell túl komolyan venni.
1313 0 0 Izé
Colin Furze, az őrült angol feltaláló ezúttal egy 360 fokos hintát eszkábált
2341 0 2 Izé
Demente: Holnap ki-stilezem az összes antennát az udvarban. Ez kell nekem!!!
cila: Amint tehetem, beszélek a polgármesterrel, hogy a házunk előtti, elunalmasodott gyerekjátszóte [...]
Seth Rogen ezzel a kandikamerás átveréssel reklámozza új filmjét, a Sausage Party-t
2029 0 0 Izé
2017 végén végre kártyával is fizethetünk majd a fővárosi tömegkezlekedésen
1444 0 6 Izé
közlegény: akkor majd egyben fizeted, hacsak nem a bkk-nál dolgozol :)
hawkeye: Eszerint mi fizetjük a te utazási költségeidet?! Mond neked az a kifejezés valamit, hogy "él [...]
TeeJay: miért ti szoktatok jegyet venni? 3éve ingyen metrózok meg buszozok gond nélkül, kutya se fogja [...]
Mind a 6 komment
Kickstick

Hogy akár 50 km/h-val is teperhess a deszkádon.
2258 0 3 Izé
cila: Életveszélyes. Jogosítvány fog kelleni hozzá. Egy dolog egy 15 km/h-s bicajjal ütközni és m [...]
Cableguy: mennyi darwin díjas fog eltávozni :o
Demente: Ezt spec kívánom a fain budapesti utakra.
Újabb online profi dobgép, ahol már menteni is lehet a művünket

Kezdőknek ajánlott először végigmenni a bevezetőn.
4116 1 2 Izé
Erunder: Ezt nekem is kiírta, de nem tapasztaltam az említett hangos klikk és durranó hangokat. Viszont h [...]
lesszi: WARNING: Firefox currently has a buggy Web Audio API implementation which causes loud pops and click [...]
Felhőkarcolót Budapestnek!
1878 0 2 Izé
cila: "Ne vedd el amit nem adhatsz". Mármint a Nap fényét. (mondta Diogenész - kb. 2400 éve)
hawkeye: Így van. Hadd gyarapodjon a hiperprofit! Azzal meg ne foglalkozzon senki, hogy a Hungária krt - D [...]
Mai cukizé: Nora, a jegesmedvekislány
1805 0 1 Izé
hawkeye: Jól kinőtte magát. És ez még nem a vége....
A Zsivány egyes új előzetesében a Birodalom visszavág
950 0 1 Film Izé
bungle: Magyar feliratos előzetes: www.youtube.com/watch?v=HKk14zNsRtQ
A radikális iszlamisták biztos nyálcsorgatva nézték az eseményt ;)
1131 0 0 Izé
A függőleges fotózás a delfineket is idegesíti ;)
2204 1 2 Izé
ocphoto: en a helyeben azert nem kapaloztam volna annyra a vizben, azert eleg eles fogaik vannak. :D
XXavier: Meg a szőke nő+cukirózsaszín tablet.....
Egy cucc, amivel a panelben is lehet zöldséges kerted
2408 0 4 Izé
cila: Nem néztem végig. Kis reklám, sok pénz. Nem vagyok egy Bálint gazda, de azt olvastam s hiszen, [...]
nokia5700: 0:53 tessék ott a kender!!!! :D ez a marketing :D
lackópetykó1: Ott a pont. :D
Mind a 4 komment
Egy ló barát mindig megnevettet ;)
1796 1 1 Izé
hawkeye: Teccik a pacinak a pasi.... :)
Mai WTF: „A vibrátor aktiválása a felhasználó tudta és hozzájárulása nélkül szexuális bűncselekménynek számíthat”
2145 0 2 Izé
hawkeye: :))) Nagyon igaz!
thisisreal: Fontos, hogy betömjünk minden biztonsági rést!
Józanul sem egyszerű IKEÁ-s bútort építeni, betépve viszont egyenesen lehetetlen
2285 1 1 Izé
Kiscsuri: Hát ezen jót kacagtam :D
Szilágyi Liliána az élet értelmét találta meg, Fu Yuanhui pedig misztikus erővel gyorsított
3289 0 7 Izé
cila: 可爱 - azaz, hogy szeretetre méltó :)
bungle: Nekem is aranyos inkább, olyan mint egy kisgyerek. :) Nem is tetszett, ahogy a riporter "lenyugtatt [...]
közlegény: inkább cukizé, amolyan aranyos bolond :)
Mind a 7 komment
Semmi különös, csak Hunter S. Thompson és a szomszédja lövöldöznek egymásra
2232 0 3 Izé
tjunior: Hunter S. Thompsonban az a legelképesztőbb ( nyilván a munkásságán kívül) hogy 68 évet élt [...]
Erunder: Csak egyszerűen megtaláltam a neten, és gondoltam érdekes, hogy a gonzo újságírás atyja a va [...]
hawkeye: És ezt most így hogy....?
Codex Silenda

A könyv, amit szó szerint nem egyszerű olvasni.
2395 0 0 Izé
Régebbi postok...