REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Aphex Twin - Bucephalus Bouncing Ball
677 0 1 Zene Izé
fari.tro: hát igen...Aphex nagyon zsír.
"Szandál zoknival!"

Mi már csak tudjuk... :D
6863 3 252 Izé
bungle: http://i.imgur.com/d9TJrBk.jpg
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/49769_?categoryId=10&position=&large=1
Nas: Kívánságod parancs. :) http://hipsterjew.com/wp-content/uploads/2012/07/hipster_jewish_sock-300x [...]
Mind a 252 komment
FEBRUÁR 13 - UGYANAZ
 

VPPRODUCTION bemutattja, FEBRUAR 13 - UGYANAZ című vidóklipjét.

Rendezte: Virág Péter
Operatőr és vágó: Virág Péter
Fényelés, utómunka: Virág Péter
Text animáció: Sum Dávid

Hamarosan megjelenő Február 13 első szólólemezének egyik számából készült a vidóklip.
723 0 0 Zene Izé
Beatman and Ludmilla - In Breaks We Trust (Original Mix)  
1285 0 0 Zene Izé
Nothing Else Matters - Apocalyptica 
728 1 0 Zene Izé
Ruby Frost and Mt. Eden - Oh That I Have

(hidegen szeretem, de melegen ajánlom! :] )
777 0 1 Zene Izé
zal888: csodálattosan gyönyörű múzik!
Armor Mayhem
4592 0 1 Game Izé
szabi3210: könnyen kitoltam
A Super Bowl reklámszüneteiben bemutatott filmelőzetesek.
2402 0 2 Film Izé
scripter: a Super 8-ra én is kíváncsi leszek , mondjuk nagyon titkolóznak szóóóval hm... remélem nem v [...]
snake6: transformers 3 : igy kellegy filmet reklámozni ! SUPER8:: VÉGREEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
The dark inside us, avagy sötét zenék gyüjteménye.
718 0 0 Zene Izé
Hintazongora

2442 1 7 Izé
.::JunKieEQ::.: Tipikus nő... :P :DDD
Nas: Lehet, hogy te a csúcson vagy ennyitől, de mi még nem, úgyhogy ne hagyd abba... :D
bungle: Köszi mindenkinek. :) Lehet itt kéne abbahagyni, a "csúcson"? ;)
Mind a 7 komment
Az alkohol öl, butít és néha paranormális tevékenységre is hajlamos. ;)
12810 3 8 Izé
Kuly: LOL:-) Egy sörszállító kamion mégnagyobb gyászt okozna szívünkben. Ez horroros volt. :-)
Shifty: neeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! :O :( remélem alkoholmentes volt xD
.::JunKieEQ::.: Ez ütött... XDDD
Mind a 8 komment
Hold it against me - Britney Spears [cover]
530 0 0 Zene Izé
Mardek

Az első rész volt már itt, azóta megérkezett a folytatás: a második és a harmadik rész is. Érdemes! (főleg úgy, ha sorban csinálja az ember, a save file-ok átvihetők következő chapterre)
2150 0 0 Game Izé
Tasty Planet - Spore-hoz hasonló zabálós evolúciós játék :)

Célja: Edd meg a világot! :D
8933 3 8 Izé
Purple: http://www.freewebarcade.com/game/tasty-planet-dinotime/
Szobabicikli: A legeslegvégén tuti Chuck Norrist kell megenni :D
Szobabicikli: A napot nem tudtam megenni :(
Mind a 8 komment
Ferrari Four
A történelemben elsőként összkerékhajtással készülhet szériagyártásban egy Ferrari modell és négy teljes férőhely is rendelkezésre áll majd benne.  Az autót egy 6,3 literes V12-es, 660 lóerős motor hajtja a végsebessége pedig 335km/óra.

Képek
5563 3 20 Izé
bungle: Jó kis cikk, nincs kedved esetleg beküldeni Autó Izére? :) http://auto.ize.hu/post.php
I. C. Wiener: http://www.origo.hu/auto/20110302-genfi-autoszalon.html
djmcs: Magnum verdája az volt az igazi! Ferrari 308 GTSi Quattrovalve 1984!
Mind a 20 komment
Egy "új" sport Németországból, ahol egy ilyen homokóra formájú székkel kell mindenféle trükköt végrehajtani.

Szerintem ez nekünk nem újdonság, mert anyáink már a nyolcvanas és a kilencvenes években ablakpucolás közben a pilleszékkel sokkal látványosabb trükkökre voltak képesek. :D
6272 1 7 Sport Izé
papos: ilyet hol lehet venni? kell
tremor: ez nagyon gagyi...
Csolt: Hát ez valami borzalmasan béna! :D
Mind a 7 komment
Tasty Planet - Spore-hoz hasonló zabálós evolúciós játék :)

Célja: Edd meg a világot! :D
20352 4 5 Game Izé
Kuly: Érdekes!
Purple: én is ezen idegesítettem magam, miután majdnem lejárt a 60 perc :D arra kell rámenni, h nincs i [...]
mc villam: A key Gen-be mit kéne írni a product code-hoz???
Mind a 5 komment
Following

A film egy Londonban élő fiatalemberről szól, aki írónak képzelve magát a tömegből kiszúr valakit, majd követni kezdi. Saját magát azzal áltatja, hogy anyagot gyűjt készülő regényéhez, érdekes arcokat keres, pedig valójában a nagyvárosi magány ellen próbál küzdeni. A gondok akkor kezdődnek, amikor az egyik követett kiszúrja, hogy követik, majd ezt számonkéri tőle. Kiderül, hogy ő egy tolvaj, aki fokozatosan a befolyása alá vonja a fiút... Persze ez sem ilyen egyszerű... Innen még számtalan hajtűkanyart vesz a történet, mire eljut a remek befejezésig.

A Memento és az általa szerzett hírnév előtt két évvel Christopher Nolan elkészítette ezt a több fesztiváldíjat is megnyert alkotást. A Following egy könnyen fogyasztható, csavarokal telepakolt, minimális költségvetésű mozi, amellyel többek közt a rendező sajátos védjegyeit is kiépítette.
977 0 3 Film Izé
axenomorph: Szerinted? :)
kuri91: érdekesnek tartom, hogy a filmben (szerintem nem árulok el túl nagy titkot) a betörőt Cobb-nak [...]
axenomorph: Nolan összes filmjét láttam, és szerintem ez a legfaszább (a Mementóval holtversenyben). Valam [...]
Ferrari Four
A történelemben elsőként összkerékhajtással készülhet szériagyártásban egy Ferrari modell és négy teljes férőhely is rendelkezésre áll majd benne.  Az autót egy 6,3 literes V12-es, 660 lóerős motor hajtja a végsebessége pedig 335km/óra.

Képek
4352 1 0 Autó Izé
Végül is a pezsgős üveges rituálé, már olyan uncsi... ;)

Egy hasonló eset.
14219 2 10 Izé
Kuly: ... végülis a feladat végre van hajtva! A hajó vízen van!
Öcsi: ez már művészet
Skullman: Itthon ezt már eljátszották csak talajon egy dobozzal.
Mind a 10 komment
Csak az nevessen hangosan, aki még nem járt így! :)

(Fogadjunk, hogy ma már többen is voltatok ilyen, vagy ehhez hasonló helyzetben. ;D)
17071 11 11 Izé
Tooni: Ki? Én? Ugyan >:D http://cdn0.knowyourmeme.com/i/000/087/635/original/trollmasknewface.png?12921522 [...]
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/tablak-plakatok/38103_kep
Tooni: Hát igen. Csakis az nevethet hangosan, aki még nem járt így! :D:D:D
Mind a 11 komment
Akcióban Vad Bill a Utah State főiskolás kosárlabda csapat egyik vezérszurkolója. :D

Más módon is zavarba lehet hozni a büntetődobáshoz készülő játékost. ;)
1603 0 0 Sport Izé
UFO Jeruzsálem felett

Azonosítatlan repülő tárgyat kaptak lencsevégre az izraeli városban. A fénygömb az al-Aqsa mecset fölé szállt le, majd egy idő után villámgyorsan eltűnt. Egyelőre arról, hogy a fényes jelenség mi lehetett csak találgatnak, de sokan szentül meg vannak győződve, hogy földönkívüliek látogattak az izraeli városba.

Turisták egyébként már decemberben is lefilmeztek egy állítólagos UFO-t.
11493 4 87 Izé
Tooni: Az amerikai légierő hivatalos repülőeszköz-azonosító táblázata ;) http://forums.justcommodo [...]
Purple: ezt egy visszatükröződés, valszeg ablakból kameráz... ott van még pár fénypötty ami ugyana [...]
Findzs: szerintem ez fake meg ez a szellem paci is: http://www.youtube.com/watch?v=tnWo1kbu5QE&annotation_id [...]
Mind a 87 komment
Eközben Norvégiában...

(Sikerült videóra rögzíteni a még sosem látott "korcsolyás fókaembert" és annak viselkedését. :D)
14445 9 27 Izé
Nas: *kávét
Nas: Nem mondod. :D Hát itt is mindegyik meleg cucc nélkül jár, de aztán issza is literszámra a for [...]
Kuly: Nem bírja kivárni a nyarat! :-)
Mind a 27 komment
Családi képekkel díszített kamionok. :)

A sofőrök ezer kilométerekre és több napra vagy hétre hagyják hátra szeretett családjukat, így külön öröm számukra, hogy a familiát egy 13 méter széles és 2 méteres magas óriásképen magukkal cipelhetik mindenhová, egész április 15-ig.

Angol nyelvű cikk

Egyébként ez egy "művészeti projekt", aminek a témája a távollét és ezen a hivatalos oldalon még találhattok részleteket a kezdeményezéssel kapcsolatban.
2698 1 9 Izé
Nas: Kamiont, családot vagy óriásposztert...?
Kuly: Ilyet akarok én is!
Maccoyi: Köszi.:)
Mind a 9 komment
A film Ip Man (Yip Man, 叶问, 葉問, Yè Wèn, Je Ven) kung-fu mester életének fiatalabb éveit dolgozza fel. Ip Man két dologról nevezetes:

Elsőként tanította nyilvánosan a Wing Chun  (wing tsun) kung-fu stílust, amit a legendák szerint egy nő fejlesztett ki, és főleg gyors, rövid kézmozdulatok, ütések vannak benne, valamint később Bruce Lee is híres tanítványai közé tartozott.

A mester életét húsz-harmincéves korától követhetjük nyomon, amikor feleségével és fiával Foshanban él (ami Kína dél-keleti részén található, Hongkonghoz viszonylag közel). A városkában van egy Dojo utca, ahol már sok más mester tart fent kung-fu iskolát üzletszerűen. Ip Man gazdag családból származik, jómódú, nagy házban él, néha egy-két kihívója akad, akiket persze, legyőz. Ezután a történet főleg 1930-40 között zajlik, a kínai-japán háború, illetve a japán megszállás idején.

A történet szerint Ip Man a kung-fut (és annak tanítását) a japán megszállók elleni harchoz használja fel. Ám a japánokat nem hajlandó tanítani, és ebből számtalan bonyodalom támad...
2213 0 2 Film Izé
madMate: tényleg jóú volt :P
go-free: megnéztük. fasza! :)
Slow Mo(kus)tion mosdási technikák, alaposan, a füled mögött is :D
8470 8 7 Izé
Nusihusi: Kinek akar tetszeni, hogy csinosítgatha magát?;)
rókakoma: ehető ???
brier: ez menniyre cukkancs jaaaaaaajjjjjjjjjj :))))) hogy zabálnám :D
Mind a 7 komment
Karányi feat. Judy Jay - Ellaybe Aido
594 0 0 Zene Izé
Apartment - Fall into Place
689 0 0 Zene Izé
David Kaplan fotói

A fenti kép címe "Moon and Venus Over Switzerland" és tegnapelőtt a nap képe volt a NASA oldalán).
6506 8 3 Izé
Kuly: ott abba a házba ki az aki ott lehet?
Nusihusi: Szép képek, a postképnek misztikus hangulata van:)
Kuly: Nagyon hangulatos képek!
Mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatjuk az Afrikai gőtehalat, amely nevéből is adódóan Nyugat-Afrikában él. Azért érdekes ez az angolnaszerű hal, mert elég különös technikát választott a száraz évszak átvészelésére, ami következőképpen néz ki.

"Berágja magát a talajba, mintegy 3-25 centiméter mélyre, ahol fészkelődéssel körtealakba görbül, hogy feje a külvilágra nyíló járat felé nézzen. Testét ebben az állapotban vékony, tokká keményedő nyálkaréteg fedi, levegőzni pedig két tüdejével tud. Ilyen állapotban akár 1 évig is kibírja."
5476 3 26 Izé
Nas: Blöááá... Akkor már használjanak angolnát...annak eleve megvan a formája, tölteni sem kell. [...]
Tooni: Tüdőshal...jó alternatívája lehet a disznóhúsnak, kóser tüdőshurkába ;) :D
B.D. Zett: Ha tudod, mit teszed itt a tudatlant? :):) Jó, csak a pirosszemű afrikai elefántra vadászik... [...]
Mind a 26 komment
Tokyo Gore Police (IMDb)

Ezúttal a Machine Girl és Robogeisha alkotói mindenben túlszárnyalták magukat. Másik előzetes.
4886 0 4 Film Izé
Revanor: Hemi426, pontosan ugyanezt akartam mondani!
Hemi426: Megártott az atom.....
Jádám: roszabb...
Mind a 4 komment
Indiában nem az apuka viszi az oviba a 4 éves gyereket, hanem a gyerek az apukát dolgozni. ;)

(Egy szóval tudnám illetni azt, aki ilyet megenged: idióta!)
7109 1 13 Izé
brier: ez nagyon nagy :DDDDD
Nusihusi: Úristen! Nincs rajtuk bukósisak:P
B.D. Zett: Iiiigen... Csak nekik szerencséjük volt, hogy nem egy ilyen idióta az apjuk, hogy felülteti őke [...]
Mind a 13 komment
"Az oroszok már a réten vannak..." ;)
13653 2 17 Izé
Tooni: - Jó napot, álcaruhájuk van? - Van...de nem találjuk.
del: -Iván! Nem jelent meg az álcázási gyakorlaton! -Honnan tudja..?
Nusihusi: ParaO.o
Mind a 17 komment
Filip Polasek látványos és eredményes visszaütése, amit még Ivanisevicék is "megettek". :)
1635 0 0 Sport Izé
Desiree Palmen átlagos ember. Nem tűnik ki a tömegből, az emberek átnéznek rajta, mint ha ott sem lenne. És ezzel a képességével nincs egyedül.
9440 0 0 Art Izé
Desiree Palmen átlagos ember. Nem tűnik ki a tömegből, az emberek átnéznek rajta, mint ha ott sem lenne. És ezzel a képességével nincs egyedül.
11340 3 43 Izé
brier: XD
Nas: A Földközi-tenger partján nyáron nem jellemző... Bár igaz, akár az is lehetne a kép témáj [...]
brier: én látlak XD csak nem hideg volt ?? :D:D:D:D
Mind a 43 komment
Az erő

A Volkswagen legújabb reklámja a Super Bowl-ra. :)
13066 10 18 Izé
bungle: Thor. :D www.youtube.com/watch?v=EPNjWWQqWCA
bungle: www.youtube.com/watch?v=1jtH4beRWAo
bungle: A kissrác maszk nélkül: www.youtube.com/watch?v=Y9lC-DQIWPM
Mind a 18 komment
Ez most vagy egy OKJ-s kátyúzó tanfolyam gyakorlati oktatása, vagy az egyik elhunyt kolléga földi maradványainak végső nyugalomra helyezése. Egy biztos, elég magas az egy lapátolóra jutó drukkerek száma. :D
8063 3 28 Izé
RT/TURBO: De azt bődületes mennyiségben!
Zeppelin01: Biztos tanulmányúton jártak Magyarországon. Mondjuk a lapáton támaszkodás még nem megy.
B.D. Zett: " Ha a turbót a kipufogó égésgázok hajtják meg, hogy elősűrítse a befecskendezendő üzeman [...]
Mind a 28 komment
Brisbaine az áradások előtt és után.

Még ki sem heverték az árvizet, máris lecsapott rájuk a Yasi névre keresztelt trópusi vihar.
3647 1 8 Izé
Purple: http://www.abc.net.au/news/events/japan-quake-2011/beforeafter.htm
brier: hihetetlen milyen gyorsan pusztit minden mindenhol ...azért a VÍZ AZ ÚR!!!...
Nusihusi: Jó ez az alkalmazás:) Az árvíz és a vihar viszont szörnyű:S
Mind a 8 komment
Régebbi postok...