REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Barcelona GO! - így is be lehet egy várost röviden és kreatívan mutatni!
2318 1 3 Izé
lilaflexninja: Nekem nagyon tetszett, olyan valószínűtlen hangulata van. Nem szokványos, nem sablonos, a képek [...]
Nusihusi: Jó ez a videó, kicsit elvont:)
PabY: Kicsit olyan volt mint egy cyriak videó
Emlékszik még valaki a Harlem Shake nevű förmedvényre zenére? Most a Majmok bolygóján találtak egy esküvői videót VHS kazettán...
3197 0 1 Izé
lilaflexninja: Ők legalább tudnak bulizni. Egyszer voltam ilyen éneklős örjöngős vidámkodós nagykalapos s [...]
Elegem van Romániából, Erdélyemet akarom!
4066 0 5 Izé
lilaflexninja: Ezért jó, hogy van olyan román, aki úgy gondolja, hogy esetleg ők vannak olyan országban, orsz [...]
kissfreezer: "Ez egy olyan érv mellettünk, amit NEM hasonlíthat hozzánk minden népcsort" (kimaradt egy elé [...]
kissfreezer: Én egyetértek nagyon sok gondolattal a hozzászólásodból, de azért nem szabad elfelejteni azt [...]
Mind a 5 komment
A vadász...izé... szelfidény „nyertese” ;)
3889 0 8 Izé
Botos Vendel: nehéz lessz elmagyarázni a bünözöknek akik kérnek töle védelmipézt hogy vic volt!!!!!!4444
Jezema: nekem fent van ismerősök között a srác és ma írta ki pont, hogy elvileg szivatta a népet :D [...]
tjunior: A saját számokhoz annyit, hogy Kőhalminak volt erre egy poénja. A faterja 30 éve játszik ugyan [...]
Mind a 8 komment
A város, ahol 17 éve legót mos partra az óceán
6412 0 2 Izé
Szancso: A csigaházak már uncsik voltak. Legolas(sú) víz partot mos. ;)
Gud: Cornwall nem egy város, hanem egy megye. (tudom, az eredeti cikk írja így, nm a posztoló talált [...]
Aquaskipper
5373 1 3 Izé
vadonka: ahh megvan a póni :) https://www.youtube.com/watch?v=Rdsdehdg3Io
vadonka: Ne ez mekkora bődületes baromság. Ettől még egy úszó farönkön kézzel evezve is egyszerűbb [...]
HoPpY: Na ez az a sport ami soha nem lesz menő! :D
Olvasni jó!

Sajnos a mai fiatalok egyre kevesebbet olvasnak Európa szerte, így Magyarországon is. A felnőttéválás során pedig igencsak fontos lenne, hiszen számtalan pozitív előnye van. A mentális fejlődés elengedhetetlen kelléke az irodalom, legyen az külföldi vagy magyar. A cikkben 10+1 okot tüntetnek fel azért, hogy kedvet kapj az olvasáshoz!

...és Ti mit olvastatok utoljára? :)
2693 1 32 Izé
lilaflexninja: Mondjuk nekem Picasso egyes dolgai tetszenek, és értékelem a tudását, mert fiatalkori képein l [...]
justil: *ha továbbadás nem*
justil: " mint amikor az ecceri turista rácsodálkozik egy picasso alkotásra, majd felsikít, hogy "dehát [...]
Mind a 32 komment
9 elhagyatott kastély a világ minden tájáról
5590 3 3 Izé
Szancso: Rendszerváltás. ;)
.::JunKieEQ::.: Ilyen gyönyörű épületeket hogy a viharban lehet elhagyni...?
bungle: A Miranda kastélyról a kép innen: www.funpic.hu/hu/kategoriak/hazak-epuletek/51583_?categoryId=14 [...]
Mai izés téma a fülgyertya ill. fülgyertyázás/testgyertyázás 

Az RTL Klub népbutító Fókusz c. műsorában hangzott el Török Szilveszter tudományos szakértő munkatárs vegyészmérnök szájából:
- Az a vákuum honnan tudja, hogy mit szippant ki?
- Hát aaa... azt... azt senki nem tudja, de a szervezetből honnan tudja, hogy pl. csinál egy gyomormosást, beöntést, az mit fog kivinni... 

Akkor egy kis olvasinvaló: Jó ötlet-e a fülgyertyázás?
2900 0 32 Izé
norbertvincze: helyes, mert én is. " Egyrészt valamennyi fülzsír..." ez tiszta sor, és a többi is. Ezért a [...]
I. C. Wiener: Egyrészt jár a +, másrészt elképesztő, hogy mi mindenben hiszel... Bocsi, a hülyézés talán [...]
bungle: Áááá nem, én még soha nem gyújtottam üresen gyertyát... ;) Áruld már el hogyan szívja k [...]
Mind a 32 komment
A pedofilok agyában fordítva működik egy létfontosságú kapcsoló

Az elmúlt időszak kutatásai jelentősen árnyalják a képet: valószínű, hogy a pedofíliának biológiai gyökerei is vannak, és ezek megváltoztathatatlannak tűnnek.
4173 0 41 Izé
lilaflexninja: Japán, Spanyol, Mexikó! Na oda kell menni friss husiért!
FatSnakeFoot: Gondolom azt szeretted volna írni, hogy el vagyok tévedve. Lehet... A saját véleményemet írtam [...]
nagydee: van ahol meredekebb, meg van a hol a másik irányból meredek http://chartsbin.com/view/543 az pe [...]
Mind a 41 komment
Te vagy az Schumi? :)
3269 0 2 Izé
Kistibikécske: The Stig Jr
AVIREX: Schumi mindig lekapta a sisakot amikor kiszallt a versenyautobol ;)
Túl L(m)esszire van a célegyenes ;)
2369 0 0 Izé
Márpedig én akkor sem akarok gyereket

A házasságban élő gyermektelen nő különcnek, abnormálisnak számít, akivel biztosan gond van. De mi van akkor, ha valaki tényleg jól érzi magát gyerek nélkül és nem is vágyik rá? Az érintett elmondja.
2270 0 38 Izé
Istenszabású: Te vagy az, Eszter?
FatSnakeFoot: Igazából bevallotta, ha nem is ilyen nyíltan. De én is azt mondom, hogy vannak nők, akiknek nem [...]
ivivan: Nagyon jó! Ezek szerint szerinted is vannak olyan nők, akiknek nem való a gyerek. Az "Önző, ego [...]
Mind a 38 komment
Figyelem! Kiszivárgott a világ összes PIN-kódja. Négy számjegy választ el bárkit attól, hogy ellopja az összes pénzed!
4385 0 8 Izé
Gurzy: Hihihi! Köszönöm a bizalmat, de ígérem, hogy azokat a következő hanta pin kódos posztnál ko [...]
Hantaboy: A 6, 8 és 10 számjegyesek még fellélegezhetnek, mert az övékét még nem publikálták. Habá [...]
nagydee: jééé, nektek nem négy csillag?
Mind a 8 komment
Pajzsmirigyhormontól remélni a jobb segget

„Sosem értettem azokat, akik mindenféle tablettával akarnak lefogyni. Úgyhogy csak egy természetes zsírégetős kúrát csináltam végig” – büszkélkedett egy ismerősöm a minap, akinek a nép egészségre nevelése afféle missziója. Ő nem olvasta el az általa említett szer címkéjét, de én igen. A betyárkörte-kivonat mellett szintetikus pajzsmirigyhormon van benne.
1432 0 1 Pink Izé
zeiksz: Jó ez a kép.
Kíváncsi vagyok milyen anyagon van! ;) Eléggé meg van zuhanyva... :D
2789 0 6 Izé
shteer: ez a cápának öltözött macska az automata porszívóval :D nem egy ideges típus https://www.yo [...]
Horvipapa: Mit jelent a "mazsuzsmimami" angolul??
MADve: this is pornographic! it's a girl with a wet pussy...
Mind a 6 komment
Ceruza váza - és más egyéb dizájnos cuccok
586 0 0 Art Izé
Most megtudhatod, mennyit költ rád a tb 

Meg pl. azt is, hogy az 1271 milliárd forintos egészségbiztosítási kasszának a 85 százalékát a betegek 20 százalékának gyógyítására használják, valamint a top 20 beteg speciális, drága gyógykezelése összesen 3,3 milliárd forint volt.
3488 0 6 Izé
FatSnakeFoot: És a többség így van ezzel. Viszont ha komolyabb bajod van, akkor meg jön a duma " ezt sajnos a [...]
vadonka: Velem jól jár a TB. Évek óta nem voltam még csak betegszabin sem. Az orvoshoz is csak azért j [...]
FatSnakeFoot: Ugyammá', ki ellenőrzi azt?! Mint sok alapítvány esetében, ahol az emberek többsége sem hisze [...]
Mind a 6 komment
Szép lányok direkt hülye fejet vágnak
4989 0 7 Izé
FatSnakeFoot: Egy csomó lánynak grimaszolnia sem kellene, csak elég volna lemosni a sminket és kilőni a sér [...]
bungle: "Bring me Solo and the Wookie!" :D http://i.imgur.com/HYSD8mb.jpg
Findzs: próbáld ki :D bocs túl magas volt a laszti :)
Mind a 7 komment
Hogyan vásárolnak az állatok.
1627 0 3 Izé
bogey999: https://translate.google.hu/ :)
Tooni: Hen = kotlós.
lilaflexninja: Ez ugyanaz a srác, aki eljátszotta a másikkal, hogy hogyan esznek az állatok? Mert legalább ann [...]
Garantált testen kívüli élmény ;)
4025 1 6 Izé
Travis Kestrel: Itt van a teszt. :D http://www.youtube.com/watch?v=nIRUavithF8
Tooni: "Nézz a lábad elé" Megtörtént.
blackmumus: tiszta GTA csak ha összetöröd nem ülhetsz át másik kocsiba. (max hóesésben, ha az állam is [...]
Mind a 6 komment
Persze, lehet a Pride-on vonulni, csak minek? 

Miközben külföldről megveregetik a kormány vállát a Pride engedélyezéséért, ők rossz ötletnek tartják a felvonulást, ami szerintük nem old meg semmit. Vagy egyszerűen nem foglalkoznak vele. 

Szerintetek a Pride segít a melegek elfogadásában? 

Még 2 videó:
Itt nem lesz buziházasság
Nincsen Pride mocskos buzizás nélkül
2648 0 79 Izé
AVIREX: Hogy hívják a homoszexuális arabot? Buzulmán
I. C. Wiener: A fasznak csinálja a fesztivált... :)
FatSnakeFoot: Annyira azért nem rémült meg a buzeráns, hogy haza szaladjon. Gondolom a hazájában is tárt ka [...]
Mind a 79 komment
Jól szóló gitár ;)
3028 0 2 Izé
bungle: Orrhang lesz az! ;)
Tooni: Nézzétek meg még egyszer, a szájával csinálja a hangot!!
 Újrahasznosítás orosz módra

„Leleményességét nehéz túlhangsúlyozni, zsenialitása viszont még úgy is átjön, hogy videóihoz mindeddig nem készült magyar felirat. Az alábbi felvételen például egy egyszerű, de nagyszerű eszközzel alakítja át a műanyag palackot műanyag zsinórrá vagy szalaggá – beállítástól függően 1-10 mm vastagságban.”
5373 3 5 Izé
Horvipapa: Összefonva akár damilos fűkaszához is beválna. Briliáns.
blackmumus: Lábtörlőt https://www.youtube.com/watch?v=BE0JGB-U2-M&list=PLDlUei40JvGFrZYME7vduEkeRNtPFCk9j&in [...]
PabY: azt hittem az elején hogy majd zsákot fon belőle vagy kosarat
Mind a 5 komment
Téged vár a tekercs gyár! ;)
6172 0 10 Izé
lilaflexninja: De jó, hogy eszembe juttattad http://www.youtube.com/watch?v=-szuaukZQnE bár gondolom, nem rájuk [...]
hawkeye: És megint jönnek majd a ludditák...?
izé012: A következő lépés majd az lesz h egyre inkább robotok lesznek helyettük mert azok még az ilye [...]
Mind a 10 komment
Zoo Jeans - vadállatok által „tervezett” öltözék ;)
4720 0 5 Izé
Szancso: Persze :) http://cdnimg.visualizeus.com/thumbs/a6/d6/lion,animal,fashion,girl,photo,photograph-a6d67 [...]
sergi: Aztán felöltöztetnek az oroszlánok? :)
Szancso: Bármelyik állatkertbe, csak ne felejts el levetkőzni! ;)
Mind a 5 komment
A [Tilos A Tánc!] fogós dallamokkal és többszólamú énekkel fűszerezett zenét játszik, melyben különböző elektronikus műfajok, illetve rockos elemek egyaránt keverednek. Mindezt letisztult, költészetbe hajló szövegek teszik varázslatossá.

A csapat nemrégiben kilenc számot rögzített stúdióban, az alábbi linken ebből egy háromdalos csokor található. Töltsétek bátran!
1012 0 0 Zene Izé
Biztosan nagyon melege van...
4566 0 7 Izé
Szancso: A tetvek legjobb ellenszere a nyaktiló, bár ahogy elnézem kicsorbulna. ;)
PabY: Hát ez kegyetlen kurvajó :D
bungle: Legalább felhasználná a festésben, mint ezek: www.ize.hu/comments.php?post_id=21110 :)
Mind a 7 komment
Így lehetnénk olyan boldogok, mint az osztrákok

Minden magyarnak érdemes lenne leszállni a szürkemarháról, félretenni a csattanós ostort és a sztereotípiákat, és komolyan elgondolkodni a magyarság valóban fontos sorskérdéseiről. Az osztrákokkal sok a történelmi és kulturális hasonlóság, ráadásul annyival azért nem is gazdagabbak nálunk, rangsorban mégis sokkal boldogabbak nálunk. De akkor mi lehet boldogtalanságunk oka? Két magyar közgazdász összeszedte...
4061 0 10 Izé
közlegény: paradox, de attól érezzük magunkat jobban, ha panaszkodhatunk, siránkozhatunk (apróságokon, pl [...]
lilaflexninja: Most nem azért, de a cikk alatt végigfutva a többi hír címszavát, mégis mit várnak, mitől l [...]
khristian: Minek örüljek? A havi éhbérnek és a hitelnek? Ugyan miért is lennék boldog amikor kizsákmán [...]
Mind a 10 komment
TEQBALL, magyarok által kifejlesztett játék - ebben a fociban biztosan mi vagyunk a legjobbak ;)
2911 0 6 Izé
FatSnakeFoot: Persze, értem. Csak úgy gondolom, hogy ennél jóval nagyobb ötletek porosodnak egyes szekrények [...]
Ravennë: Nem kell nagy kreativitás kitalálni ezt a játékot, sokan marhultunk hasonlóval gyerekkorban, é [...]
FatSnakeFoot: Már 20 évvel ezelőtt ezt játszottuk edzőtáborban a beton pingpong pályán, házi bajnokság k [...]
Mind a 6 komment
A diák, aki semmit sem tud: megéltem a rémálmom

Addig röhög az ember az alapvető kérdésekre hülye választ adó felebarátairól szóló videókon, amíg maga is olyan helyzetbe nem kerül, hogy… Jelentem: én, aki korábban sosem vizsgáztam úgy, hogy valamelyik tétel egyik alpontját ne kentem volna oda-vissza, most fegyver nélkül mentem a csatába. És többet tanultam belőle, mint számonkérésből valaha.
873 0 0 Pink Izé
Találkozás a kukaccal

Hatalmas tál gyönyörű meggy pihen a konyhaasztalon. Nem tudhatjuk tehát, hányan vagyunk itthon. Három kétlábú és két négylábú, annyi bizonyos. Utóbbiak nem foglalkoznak a gyümölccsel, előbbiek viszont igen. Ők így reagálnak, ha apró meglepetést találnak valamelyik szemben.
636 0 0 Pink Izé
Wallace, a rákos kutya utolsó születésnapja... reméljük a kutyamennyországban is hasonló játékok várták.
1966 0 2 Izé
shteer: "All Dogs Go to Heaven"
Szancso: http://www.youtube.com/watch?v=e45xVgSPS1g
Rob Ferrel tehetséges hajszobrász
1212 0 9 Izé
7sleeper: a jaffa talán nem igényel különösebb magyarázatot 8-)
7sleeper: nahát lemaradt a vége: t'ealc - télak - kopás, szökés solva - áruló
7sleeper: (azért tényleg vicces, ahogy a jiddist/hébert belekeverték. T'ealc
Mind a 9 komment
Rob Ferrel tehetséges hajszobrász
2079 0 0 Art Izé
The Vault - becsületkasszával működő, önkiszolgáló kávézó
1261 0 2 Izé
rivaul: Nem. A kávézót viszi a kis családhoz :P
hawkeye: Botos Vendel, elhozod ide a kiccsaládot? :)
Papír város rövid története
1987 2 0 Izé
A drogok nem ismert arca, avagy a helyes használat és potenciál:
Dr. Robin Carhart Harris - Pszilocibin és a Pszichedelikus Állapot

Dr. Robin Carhart-Harris (Imperial College London, neuropszichofarmakológiai részleg) beszél a pszilocibin és a pszichedelikumok terápiai alkalmazhatóságáról, a depresszió, függőség és más merev gondolkodási mintákkal kapcsolatban.

(CC gombbal magyar felirat kapcsolható)
1959 0 21 Izé
bungle: Ez jó, utólagos engedélyeddel fel is raktam a nevedben. :)
norbertvincze: http://444.hu/2014/12/29/ellensegunk-a-varazsgomba-pedig-a-baratunk-is-lehetne/
norbertvincze: köszönet
Mind a 21 komment
Esther Honig 25 különböző országbéli amatőr vagy profi Photoshop felhasználót kért fel: retusálják a portréját.
6375 0 14 Izé
AVIREX: http://divany.hu/eletmod/2015/08/15/ennyire_kulonboznek_az_orszagok_szepsegidealjai/
bungle: http://neszeszer.blog.hu/2015/01/11/photoshop_a_vilag_korul
7sleeper: Az ideám a szőrös nő Az ideám a szőrös nő Jajj felfalnám bőröstő Az üsző is csak akko [...]
Mind a 14 komment
Gondolkodtató olvasmány, az álmokról egy mélyebb aspektusban:

„Úgy érezzük, hogy az álmok jót akarnak nekünk, támogatnak és ösztönöznek, mélyebben megértenek minket, mint mi saját magunkat, kiterjesztik a lelkünket és az érzékelésünket, rendszeresen kiegészítenek, folyton valami új dologgal gazdagítanak… Olyan ez, mint egy idős ember szeretete: a küszöbön álló halál elűzi szeretetének szokásos személyes tartalmait, mégis intenzív, játékos, és gyengéden, lágyan közeli.” 
2125 0 5 Izé
a janek: aha ,megvagy , szóval te vagy az a röpködő gépfegyveres autótolvaj aki kislányokat molesztál [...]
Ivanhoo: Nem foglalkoztam sose vele. Viszont minden nap rengeteget álmodok, emlékszem is rájuk, irány [...]
norbertvincze: neked van valami egyéb ismereted az álmokról, vagy a tudattalan szimbolikában megjelenő dolgair [...]
Mind a 5 komment
Régebbi postok...