Sexy Kill Device - Religion Plastic Beta
Orosz glam/cyberpunk! Mondhatni az orosz Dope Stars Inc.
768
2
Zene Izé
Egy kis malackodás a Bahamákon ;)
3170
0
Izé
Az ukránok az EU-ba vágynak, és szétverik érte Kijevet
4198
0
Izé
Úgyis rég volt bünti: Norbitól Rékának - Féltelek Kicsim!
2083
0
Izé
4215
1
Izé
Wayne Static - Assassins Of Youth
781
1
Zene Izé
Konzervnyitás puszta kézzel... zombiapokalipszis esetére. ;)
6337
1
Izé
Van mit festegetni.
Nem rokonok? ;)
945
0
Izé
Homeopata halgyógyász a halgazdaságban
„Halállományokat érintő gyógykezeléseink során kizárólagosan a
homeopátiás kezelési módot alkalmazzuk.”
A szkeptikusok szerint a placebóhatáson túl a mai napig nincs magyarázat, és amelynek hatásosságát eddig egyetlen tudományosan kidolgozott, kontrollált módszerrel sem igazolták. A száz százalékban állami tulajdonban lévő halgazdaságban azonban mégis ezt alkalmazzák.
2020
0
Izé
Kell egy drón ingyen? Rendelj az Amazontól valamit! ;)))
2802
0
Izé
Miért nem szexelnek a japánok?
A japán Institute of Population and Social Security felmérése szerint a fiatal nők 90 százaléka szerint szinglinek jobb lenni, mint amilyen egy házasság lehet. Az országban a harminc év alatti emberek 30 százaléka még soha nem randizott, a 16-24 év közötti nők 45 százalékát nem érdekli a szexuális kapcsolat, vagy egyenesen lenézi azt.
A különleges kultúra és a gazdasági kényszer, a társadalom fejlődése mára sokak szerint kóros irányt vett: nem kell kapcsolattal vesződni, az ezt kiszolgáló helyeken vagy az interneten úgyis meg lehet kapni mindent. Ennek extrém eredménye, hogy néhány ember már fizikálisan képtelen elviselni a másik nemet, megborzonganak, ha csak hozzájuk érnek. Nagy részük férfi, de nők között is előfordul.
7316
0
Izé
Te kiállnál egy idegen hajléktalan mellett?
3724
0
Izé
Elszabadult dínó New York-ban.
3398
0
Izé
A legnagyobb holokauszt
A civilizált Amerikát barbár európaiak fedezték fel. Az indiánok gyönyörű, tiszta városokban éltek, mezőgazdaságuk és kereskedelmük virágzott. Nagy hangsúlyt fektettek a személyes higiéniára és kultúrára. A mosdatlan, barbár telepeseket csak az arany érdekelte. A világ legnagyobb népirtása következett, és a bennszülöttek jogaikat Amerika ma sem védi. De hamarosan változás jön.
3924
3
Izé
„Nyuszika ez a répa nem a tiéd, megy a vasárnapi húslevesbe!”
2819
1
Izé
Elképesztő, hogy milyen mértékű az emberek tudatlansága bizonyos területeken, és mit képesek elhinni – mondja Erdei Anna immunológus, egyetemi tanár. Ilyen például az, amit az ember nap mint nap hall a rádióban, vagy a tv-ben a különböző reklámokból, miszerint egyes szereket, táplálék-kiegészítőket úgy hirdetnek, hogy azok erősítik az immunrendszert.
3498
1
Izé
5581
1
Izé
Algoflex? Felejtsd el! ;)
5490
0
Izé
De a biciklinek ugye nem esett baja? ;)
5153
0
Izé
A Kit Kat mennyibe kerül? ;)
3031
0
Izé
Vaginájával kötöget huszonnyolc napon át egy ausztrál művész-aktivista
5388
0
Izé
Amikor a hírnév és a gazdagság mögött a szilárd emberi értékek lapulnak, iránymutatás a sport lényegiségéhez.
3787
2
Izé
Újra Fekete Péntek
Korábbiak:
[1] [2]
3206
0
Izé
Jobb adni, mint kapni. ;)
3423
0
Izé
A nagy duett :)
2800
0
Izé
Van még hely, ahová nem ért el Teczár Szilárd keze sem, sőt.. :)
4140
0
Izé
Black Sun Empire - Fever (Chris.SU Remix)
1213
0
Zene Izé
Lady Gaga Abodi Dóra fülbevalóját választotta:
A fülbevaló bárki számára elérhető a Klassz.hu-n:
http://www.klassz.hu/termek/she-he-fulbevalo-28404
1799
0
Pink Izé
...mostantól még egynek nincs. ;)
4717
1
Izé
Electroshock
2007
0
Izé
Egy napom Baracskán: Tóth úr börtönnaplója
Előzmények:
az ügy,
a bíróság,
bevonulás előtt.
3586
0
Izé
LUNA RING (Holdgyűrű)
Egy japán mérnökiroda hatalmas napelem gyűrűt álmodik a Holdra.
Magyar cikk
3737
1
Izé
Jewelanche 2
Az első rész
3164
0
Izé
Jewelanche 2
Az első rész
6917
3
Game Izé
Felkészítés az életre. :)
3213
0
Izé
Gyorsétterem ;)
2167
0
Izé
A Lucid Stead névre keresztelt fakunyhó
Phillip K Smith III installációja Kaliforniában. Smith egy hetven éves kunyhót alakított át tükrökkel, megteremtve ezzel az átlátszóság illúzióját.
827
0
Art Izé
Fegyverek készítése a reptéri biztonsági ellenőrzés után megvásárolható cuccokból
Magyar cikk
6803
1
Izé
„Egy dal, s te újra mellém ülsz
És lobog a tábortűz, a szél belekarolt
Egy dal, és újra köztünk élsz
Ma újból te zenélsz, úgy van, ahogy rég volt...”
2831
0
Izé
Szalonna ellenőr. :)
2834
0
Izé