REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
TwoThirds - 23 Reasons
711 1 0 Zene Izé
Korpiklaani-Huppiaan Aarre 
515 0 0 Zene Izé
Dropkick Murphys - Cadence to Arms

Ezek az írek tudnak valamit csinálni az tuti :D főleg ha egy kis skót őrült dudával vegyítik :D
636 0 2 Zene Izé
RokkantTroll: A bostoni írek csak papíron amerikaiak :D
SirObrew: Amerikai banda de attól még a zene nem kicsit jó :D
Akcióban a "Tudományos Rendőrség"!

"Az egész magyarországi törvényhozást lekorrumpálták a zolvaj csaló rablógyilkos talmudistanáci disznó országhódítók" akik "a különféle kormányprogramok keretében tudatosan mérgeztetik az ivartalanító, életrövidítő hatású kálium vegyületekkel a magyar népet."

"A műtrágya-kálisó is ivartalanít, s az is bejut az ivóvízbe, ezenkívül erősen ivartalanít a nagy mértékben konyhasó-hiányos, de a konyhasó "sós ízét" a kálisóval utánzó, vagyis erősen "antifiziológiás"-számos étel és ital is"

Tejfalussy András szerint műtrágyázással, a konyhasó kálisóval való helyettesítésével lassan kiirtják a magyarságot. Tanulmányában még a Biblia-fodítást is hamisították ennek érdekében. Ebben az összeesküvésben pedig benne van gyakorlatilag mindenki, aki az ellenkezőjét állítja :D

(apróbetűs rész: a honlapjának olvasása előtt kérje ki pszichiátere és agysebésze véleményét az esetleges mellékhatások végett. Paranoiásoknak belépni TILOS!)
5565 4 74 Izé
cila: Sótlan? Nem. Ocseny haraSÓ. Mit szöszmötölsz izén kis Nas? Tán szöszmötölőket nevelsz kis [...]
7sleeper: http://www.youtube.com/watch?v=e1fKzw05Q5A
Nas: Remélem, azért csak kimerítő volt, nem sótlan. :) És most büntiből mindenki elmondja 10x egy [...]
Mind a 74 komment
A mai vizuállatság: változtasd a képeken a fókuszt egy kattintással!

Magyar cikk: Viszlát, autofókusz! 50 millió dollárt ér a fókuszállítás mentes fotózás ötlete.
11793 1 14 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=4qXE4sA-hLQ
bungle: P0sz küldte: URL: http://www.lytro.com/camera/#software-3d Szöveg: "Ilyen kamerát még úgysem l [...]
bungle: http://mashable.com/2012/03/01/lytro-camera-gallery/
Mind a 14 komment
Egy poénos kis ötlet, hogyan dobd fel az autódat. :)
8337 1 5 Izé
Németh István: nagyon jó csak ha karambolozik és véletlenül hátúról mennek neki akkor a-nak annyi :( de prob [...]
Tooni: Valószínűbb pedig, hogy ott maradna...az autód hűlt helyén :D
Soni: Ez magyarországon egészen addig lenne az autódon amíg le nem parkolsz.
Mind a 5 komment
Becsúszott egy apróbb baki a koncerten... ;)
14693 1 17 Izé
Greg46: Anno a Milli Vanilli-nek egy ilyen miatt vették el a Grammy-jét.....
Skullman: Hátezszar! Habár maga a banda se jobb.
tool: jahogy a hangtechnika fagyott le, azt írod, jogos. előbb beszélek aztán olvasok
Mind a 17 komment
Szárazföldre búvárruha? 2. rész (az első itt)

Hóolvadáskor az amúgy szokványos kis osztrák tavacska akár 10 méteres mélységet is elér, és máris lehet úszkálni a színtiszta vízben az ösvényeken, hidacskákon, padok között, virágos rétek fölött. A Grüner See sok látogatót vonz tavasztól kora őszig. Egy blog sok jó képpel.
8564 3 7 Izé
gangbot: ez az uj életcélom :D
Nusihusi: Ezt is szívesen kipróbálnám:)
blackmumus: de kúrvaszép tiszta a víz
Mind a 7 komment
Egyenes út az animal pornóhoz...
3955 0 9 Izé
Nas: Miért a kutyákat nem bírod ezért? Nem a kutya tehet róla, hogy az idióta gazdája mit csinál [...]
Mage_ster: A hányinger kerülgetett mikor néztem! Nem hiszem el, hogy egy állatot ennyire és ÍGY kell szer [...]
Some83: Ez undorító.
Mind a 9 komment
Elkerülhetőek a kozmetikai állatkísérletek
371 0 0 Pink Izé
Drágább kóla = egészségesebb haza?
554 0 0 Pink Izé
Mi az az ekcéma?
731 0 0 Pink Izé
Menjen utcát seperni, aki kitalálta!
619 0 1 Pink Izé
szűzirónia: az a baj hogy nagyon nem mindegy hogy milyen anyagi helyzetben van a család.És ez nagyon befolyás [...]
Egy kis parlamenti utózönge a hétvégi melegfelvonuláshoz: "Emberiségellenes deviánsok a melegek?", azaz Dúró Dóra jobbikos képviselő asszony felszólalása.
8563 1 99 Izé
cila: Kevés az időm, hogy mindent és mindenkit végig olvassak, hallgassak, végig(pigvi)nézzek. Elein [...]
7sleeper: csak azért van címlapon, mert megvan már a gyerek neve is béla - ha lány lesz és emma ha "fij [...]
B.D. Zett: Ennyi ésszel, mit vársz egy ilyentől?
Mind a 99 komment
A Szépségkirálynő

A legszebb 24 lány (a zsűri döntése alapján)

Ti melyik lányt lájkoljátok közülük?
13558 3 16 Izé
Porcelanbaba: Hát némelyik nem tudom, hogy került be (mint a tavalyi győztes) :D Én egyébként alapból az a [...]
Maccoyi: http://privi.hu/sexyprincessbaby :DDD
Maccoyi: A portfoliót kéretik beküldeni. ;) Én egyébként így, majdnem látatlanban is támogatom az ö [...]
Mind a 16 komment
Az a k*rva utánfutó...
13704 3 61 Izé
Mr.T.: Nem vagyok az ovóbácsitok, hogy két hülyegyerek közt igazságot tegyek, mert "a másik kezdte!" [...]
Mr.T.: Köszönjük szépen, elég volt az OFF-ból, menjetek máshová anyázni. További hozzászólások [...]
7sleeper: spórolj szépen egy csak-oda jegyre izraelbe biztos van még betöltetlen állás domináknak osto [...]
Mind a 61 komment
Azt hiszem elkezdett villogni nála a beszarásjelző. ;)
12758 2 9 Izé
szaki77: És becsókolhat a szerelőknek, hogy egyenesfutásból jó a gép. :D
kistrojak: Darth Vader felszálllni készül :) :) :)
Élien: Esetleg fékezőernyő?
Mind a 9 komment
Valaki adja már ide azt a fránya kacsááát! :)
6103 1 19 Izé
7sleeper: na ja. csak akkor: a, oldd meg az etetését b, beszélj a lelkére, hogy de oroszlán úr ön nem l [...]
Porcelanbaba: Titok, ne áruld el senkinek, de ha az oroszlán nem éhes, nem támadna meg senkit se ;)
rubigo: Aranyos videó! Viszont, ha már portré állásban vette fel a delikvens, legalább megfordíthatta [...]
Mind a 19 komment
Azt hiszem elkezdett villogni nála a beszarásjelző. ;)
11922 0 2 Sport Izé
Király Cobra: Ez beszarás!! :)
Mitsurugi: Én látom rosszul, vagy tényleg nem volt a kormány gyorskioldó bekapcsolva?
Anorexia és szex: a kettő együtt nem megy
872 0 0 Pink Izé
A videó láttán kedvet kaptam vadállatok etetéséhez! Azt hiszem lemegyek és szórok a galamboknak egy kis morzsát. :D
7478 1 11 Izé
bungle: Ez az etetés nem sikerült túl jól: www.break.com/index/alligator-trainer-is-not-fast-enough-2078 [...]
Mr.T.: http://media.tumblr.com/tumblr_lnmpnhavb51qg4mv9.gif :D
Ctx Twin: De mér kell etetni a krokogyíkot? Ha éhes, fogjon magának hülyegyereket.
Mind a 11 komment
Glenn Jones aka Glennz illusztrációi
1613 2 1 Art Izé
Tooni: Marha jók! :D:D:D A kutya megette a házimat! XD http://2.bp.blogspot.com/-toCR_7yFVEU/TgAvCEV7_4I/ [...]
Nem, nem a télapó... :D

Egyébként nagyon "penge" lett. :)
8450 0 0 Sport Izé
Ütős kis átverés. ;)
9527 4 9 Izé
Bubba: Ok, de ezek még csak tanulnak (nem mind), azért a kék öves könyvelő csőre töltötte a jobbj [...]
Csádi: Általában az ilyen sportokban az önfegyelem és a védekezés tanítása a fő cél aztán a tám [...]
Szobabicikli: Ezen én is meglepődtem,hogy reflexből senki nem mosott be neki. Óóóóh máj Gááád Mofffáá [...]
Mind a 9 komment
Ocean Fertilization - Tengeri trágyázás

A világ óceánjaiban a planktonok növekedési ütemét a szárazföldről por és folyami üledék formájában az óceánokba jutó tápanyagok, elsősorban a vas mennyisége határozza meg. Kutatási eredmények szerint egységnyi tömegű vas óceánba szórásával többezerszer nagyobb tömegű plankton keletkezik, ami táplálékul szolgálhat az élővilágnak, egy része pedig lesüllyedve hatalmas mennyiségű CO2-őt von ki a légkörből.

Így a világ vastarmelésének néhány százalékát a tengerbe szórva ki lehetne vonni az emberiség által kibocsátott teljes éves szén-dioxid mennyiséget, így a klímaváltozás és a világélelmezés helyzete is javítható lehetne. A zöldek betiltatták...
5406 1 21 Izé
Laretta: Ez is olyan szó mint média, jól gondolom? Médiák-ról nem tanítottak csak médiáról
humusz: Nem kötekedésképpen mondom, főleg mert tudományosnak szánt cikkekben is számos esetben haszn [...]
PredatorNo1: Még kiegészíteném, annyival az előző kommentet, hogy a libamájnak magyarországon termelői s [...]
Mind a 21 komment
Amiről ne SMS-ben beszélj!
763 0 2 Pink Izé
Errtu: Na. De most már legalább tudod, hogy a hüvelygombádról, és arról, hogy leszbikus lettél, ne [...]
Purple: köszönjük...
Ez itt a Te helyed! Kiváncsi vagy rá?
5762 0 15 Izé
Nas: Óóó, ugyan már...mindenki ezt csinálja. :D
Enechuel: Nem köszi:) Nem akarok a hülyeségemmel itt lábatlankodni:D
Enechuel: Kedves Errtu először is : nem vagyok gyökér. Másodszor is tudtommal fizetett dolgokat általáb [...]
Mind a 15 komment
"Esetleg verekedő terhes törpök."
5115 0 16 Izé
Mr.T.: http://ist1-4.filesor.com/pimpandhost.com/4/4/9/7/44978/z/b/Q/0/zbQ0/tumblr_lngbpoGlHx1qhoviro1_1280 [...]
Szobabicikli: *kívánáságára
Szobabicikli: Dverger kivánságára? :DDD
Mind a 16 komment
Összehajtható elektromos gokart
2074 0 0 Autó Izé
New Yorkban már infarktust kaptak volna...
7866 0 9 Izé
eospower: Még ágyúsüketen is fos lenne, mert remegne az egész háztömb....
Jozeph: Csak egy pár adat a teljesség kedvéért... Ezen a reptéren csak egy darab kifutó-felszálló p [...]
Szancso: Na itt nézzenek tányéros tv-t.:)
Mind a 9 komment
A nap jó, de veszélyes! Nyári óvintézkedések
336 0 0 Pink Izé
"A szél suttogva fésüli a fűszálakat,
a mezei pockok közül egy sem neszel
38 perce már, hogy itt mesélek,
Jézus, bassza meg, aludj már el!

A kölykök és az oroszlánok már horkolnak,
álmukban képesek egymásba gabalyodni,
hogy lehet, hogy minden szar megy neked,
de nem vagy képes a faszba elaludni?"

Új altatóversek stresszes szülőknek.
3870 1 7 Izé
Maugli: Emberek...olvassátok el azt ami a kép illetve a kép alatti vers alá van írva: "Új altatóverse [...]
Levibubu: Fogadni mertem volna, hogy lesz 1-2 idióta, aki azt hiszi, hogy ez gyerekeknek készült. :(
l3azsi: 1. Feltételezem, nem érdekli. 2. Attól, hogy óvod a gyereket a káromkodástól, még nem fogod [...]
Mind a 7 komment
Stefan Antoni - First Crescent
1655 1 0 Art Izé
Részlet Amy Winehouse belgrádi fellépéséből.
11234 0 45 Izé
Mr.T.: http://ist1-1.filesor.com/pimpandhost.com/4/4/9/7/44978/A/g/f/Q/AgfQ/tumblr_lpfixiSIA71qfrvbmo1_1280 [...]
7sleeper: http://search.deadpool.rotten.com/search/nndb.cgi?dp=1&n=winehouse
BusKeyCome: http://25.media.tumblr.com/tumblr_lov0groJqX1qcjq6vo1_500.png Ennyi. :D
Mind a 45 komment
8 pattanáskezelési hiba
946 0 0 Pink Izé
Így ne dobáld az ütőd, mert még fejbeversz valakit... ;)
2116 0 1 Sport Izé
Maccoyi: Szerva itt, ütő ott. :D
Nem egyszerű ping-pong bemutató Japánból. :)
12908 1 0 Izé
Versenypályán a 862 lovas Dacia Duster, amelyet  Pikes Peak-i hegyi versenyre építettek.
3917 0 4 Autó Izé
Tooni: Pffff :D:D:D Kilégzés...Belégzés... Kilégzés...Belégzés...
Aaron: Kicsit túl van motorizálva, ekkorka autónak 500lóeró bőven sok
Dawe: ez már 90%-ban nem is Dacia
Mind a 4 komment
Nem egyszerű ping-pong bemutató Japánból. :)
13671 0 0 Sport Izé
7 tipp, hogy ne stresszelj az utazás alatt
379 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...