REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
DJ Friki aka Rotti (DJ Rotterdam) évekkel ezelőtti videóját talán már mindenki látta (fenti képek ebből vannak). Kedvenc DJ-nk most visszatér és megbüntet mindenkit sok-sok videóval. :)
(Aki nem akar az avikkal vesződni, itt egy youtube lista a videóival - bungle).
3163 3 15 Izé
bungle: Spion0025, ez már volt!
sai: ez az ember készen van!!! :D valami jó cumot szed az biztos..
Schabee: ez egy kurva jó komment XD
Mind a 15 komment
Hiszel Istenben? Így áll jelenleg a statisztika...
9262 7 203 Izé
bandee1219: Kizárt, ő van legfelül. ;)
Purple: nem azért mondtam, hogy igazam legyen. csak elmondtam a véleményem. szerintem ebben a témában i [...]
csicsilla: legyen igazad
Mind a 203 komment
Ez most megkapja a hét techizéje címet.
703 0 0 Tech Izé
Na gyerekek, mit ábrázol a kép? :)
11054 5 30 Izé
Purple: és azt is megcsinálod photoshoppal 15 perc alatt, hogy fokozatosan ráközelítve kirajzolod a pin [...]
Moskito: kb 15 perc egy ilyen photo shop-al de elképzelhető h van ilyen de ha a kokerók is követnék a p [...]
Teomoart: Mi meg jól sajnáljuk a Násönál Dzseográfik Csánelen, amikor egyik másik kis pingvint elvisz [...]
Mind a 30 komment
A bagoly, aki szeret bicajozni. :)
4636 1 24 Izé
közlegény: Azt hittem a postkép alatti szöveg a csajra vonatkozik, de azért hasonlít nem? :)))
csicsilla: de ez elalszik ès olyan mèlyen alszik hogy nem èbred fel ès aztàn soha töb [...]
<-{st.one}->: állítólag minden állat tud repülni... ha elég erősen rúgsz bele!! :D
Mind a 24 komment
Oh shit... avagy a zsákolás nagymestere.
9407 1 19 Izé
nkmedve: hóli fákking sitt!:D Még elég szépen megúszta a gyerek.
CRaPtRaSH: hát nem :DDDD
dénes: ebből a mondatból, mintha az jönne le hogy te se a Mizo Pécs csapatában játszol :)
Mind a 19 komment
Icy Hot Rod
2919 0 3 Autó Izé
Slaytone: Node kérlek! Mi baj a suzukival? Most a lelkembe tapostál! [hüppög] :D
Tommy: Istenem, milyen hangja lehet?!?!? Jó kis rotyogtatós V8-as! Ilyet a népnek, ne Suzukit! :D
r3clbull: nálunkfelé ilyenen jön a mikulás bácsi :DD
Icy Hot Rod
2979 0 3 Izé
Slaytone: Node kérlek! Mi baj a suzukival? Most a lelkembe tapostál! [hüppög] :D
Tommy: Istenem, milyen hangja lehet?!?!? Jó kis rotyogtatós V8-as! Ilyet a népnek, ne Suzukit! :D
r3clbull: nálunkfelé ilyenen jön a mikulás bácsi :DD
Megérkeztek az első hivatalos in-game videók a játékról!
580 0 3 Tech Izé
nkmedve: Ránézésre én se jöttem rá miről van szó, de miután megnéztem azután se, még nem hallotta [...]
Shifty_: Igen, ez most jogos:) A kollégának majd szólunk, hogy legközelebb pontosítsa a dolgokat:)
eNMi: lehet, h ugytünik mindig kötexem, de milyen játékról is? hamár van képaláirás, akkor elvár [...]
A Szivárvány Kommandó második alkalommal tér vissza a Bűn Városába, hogy rendet teremtsen.
482 0 0 Tech Izé
Charles Beauchemin, a Ubisoft technikai vezetője jóvoltából néhány érdekes új információval lehetünk gazdagabbak az Assassin's Creed PC-s verziójával kapcsolatban.
663 0 0 Tech Izé
Életének 69. évében elhunyt Gary Gygax, a Dungeons & Dragons egyik atyja.
479 0 1 Tech Izé
winkytct: az RPG tovabb el ... koszom!
A Tech Radar értesülései szerint jövő héttől, egészen pontosan március 14-től csökken az X360 next-gen konzol bolti ára.
394 0 0 Tech Izé
Ajtó alatti kukucskáláshoz, kommandósóknak.
894 0 0 Tech Izé
Electro Air Hockey
3484 5 0 Game Izé
The Signal - egy ismeretlen eredetű, rejtélyes rádiójel száll meg minden TV-t, mobiltelefont és rádiót, aminek hatására az emberek agresszív őrültté válnak és hentelni kezdik egymást (quicktime trailer az apple.com-on). Ennyi röviden a film története, amiben érzek egy kis irónikus üzenetet a média felé ("Why can't you just keep your mouth shut and watch TV?" LOL!). Ami viszont kicsit Izéssé teszi az egészet: egy kaliforniai moziban a vetítés során valaki bekattant és leszúrt két, számára teljesen ismeretlen embert, majd elmenekült. Morbid lennék, azt mondanám, jó kis reklám a filmnek. ;) Ha lesz hazai vetítés, javaslom közös Izés vetítésnek, hátha páran  lerendezik egymással a problémájukat. :D

2133 1 30 Film Izé
bungle: Csak szólok, már van felirat a limited dvdrip-hez. ;)
csirek: jah bocs :S
JOkeRpappa: hát bizony ez nekem tetszik, 100% hogy megnézem:) szal tessék rettegni aki a közelemben lakik:D
Mind a 30 komment
The Signal - egy ismeretlen eredetű, rejtélyes rádiójel száll meg minden TV-t, mobiltelefont és rádiót, aminek hatására az emberek agresszív őrültté válnak és hentelni kezdik egymást (quicktime trailer az apple.com-on). Ennyi röviden a film története, amiben érzek egy kis irónikus üzenetet a média felé ("Why can't you just keep your mouth shut and watch TV?" LOL!). Ami viszont kicsit Izéssé teszi az egészet: egy kaliforniai moziban a vetítés során valaki bekattant és leszúrt két, számára teljesen ismeretlen embert, majd elmenekült. Morbid lennék, azt mondanám, jó kis reklám a filmnek. ;) Ha lesz hazai vetítés, javaslom közös Izés vetítésnek, hátha páran  lerendezik egymással a problémájukat. :D

2422 1 30 Izé
bungle: Csak szólok, már van felirat a limited dvdrip-hez. ;)
csirek: jah bocs :S
JOkeRpappa: hát bizony ez nekem tetszik, 100% hogy megnézem:) szal tessék rettegni aki a közelemben lakik:D
Mind a 30 komment
Remekmű kupakokból
1640 0 13 Art Izé
Oláh Dóra: Nekem tetszik!:DDDD
Máln@: igen...lehet.....van benne valami!....
r3clbull: ez tök jó..irigylem h ennyire türelmes valaki...na meg persze ide annál több kell, nem elég a [...]
Mind a 13 komment
Remekmű kupakokból
1678 2 13 Izé
Oláh Dóra: Nekem tetszik!:DDDD
Máln@: igen...lehet.....van benne valami!....
r3clbull: ez tök jó..irigylem h ennyire türelmes valaki...na meg persze ide annál több kell, nem elég a [...]
Mind a 13 komment
Milner Motors AirCar - egy újabb kísérlet otthoni repülő izére.
Tervezett ára: 450.000$ (~77,9 millió Ft).
2777 0 6 Autó Izé
Zorro: Ha merev az orrán lévő szárny, akkor jó lehet az úttartása. Mondjuk olyan 100 km/h-nál már [...]
Samure: Jah de akkor már repülni is fog!! Jó kis papírvékony, könnyű műanyag!
bubi66: Na majd ha a kínaiak is gyártják akkor ócsóbb lessz .
Mind a 6 komment
Milner Motors AirCar - egy újabb kísérlet otthoni repülő izére.
Tervezett ára: 450.000$ (~77,9 millió Ft).
2778 0 6 Izé
Zorro: Ha merev az orrán lévő szárny, akkor jó lehet az úttartása. Mondjuk olyan 100 km/h-nál már [...]
Samure: Jah de akkor már repülni is fog!! Jó kis papírvékony, könnyű műanyag!
bubi66: Na majd ha a kínaiak is gyártják akkor ócsóbb lessz .
Mind a 6 komment
Egy szék az anyósnak - hátha érti a célzást.
1129 0 11 Izé
r3clbull: sztem meg anyósnak drága :PP
Tóth József: A hintaszékhez pípa is dukál. :D
Végtelen akarat: Jah bocsi.. Én kérek elnézést.. :D
Mind a 11 komment
Rég küldtem már autós postot, így most ennek örömére itt egy szép kis Volvo HotRod az 1920-as évekből!
4284 0 14 Autó Izé
r3clbull: szép kis gép...bicikliznék egyet vele :))
Dyke: Bocsi, de ez vadonat új és nem barmoltak szét érte egy veteránt sem.A Totalcaron volt róla egy [...]
Samure: Azért egy fekvőrendőr betenne neki! xD Az a barna aktatáska amugy mér kell az elejére? De most [...]
Mind a 14 komment
Rég küldtem már autós postot, így most ennek örömére itt egy szép kis Volvo HotRod az 1920-as évekből!
4298 3 14 Izé
r3clbull: szép kis gép...bicikliznék egyet vele :))
Dyke: Bocsi, de ez vadonat új és nem barmoltak szét érte egy veteránt sem.A Totalcaron volt róla egy [...]
Samure: Azért egy fekvőrendőr betenne neki! xD Az a barna aktatáska amugy mér kell az elejére? De most [...]
Mind a 14 komment
Prime Time
5014 6 12 Izé
Lako: Pedig nekem a kocsmázás megy a legjobban :D
r3clbull: hát ez jópofa...nekem tetszedt...
Skatopia: LOL bár teljesen igazad van :D
Mind a 12 komment
Sárga utca Hollandiában.
4928 0 45 Art Izé
Luflee: elozo kommentem DELETE :D Elolvastam a kommenteket is... Koszi bandee :)
Luflee: Nem itt csinaltak meg a keket is..?
babapiskóta: jaja, szerintem is... "AAA sárga úton haladj, Az odavisz ahova mész! Ha a sárga fényes köveke [...]
Mind a 45 komment
Sárga utca Hollandiában.
5179 4 45 Izé
Luflee: elozo kommentem DELETE :D Elolvastam a kommenteket is... Koszi bandee :)
Luflee: Nem itt csinaltak meg a keket is..?
babapiskóta: jaja, szerintem is... "AAA sárga úton haladj, Az odavisz ahova mész! Ha a sárga fényes köveke [...]
Mind a 45 komment
Az arcát nézzétek, true fan! :D (de a legjobb akkor is a vége poén, gyereknevelés felsőfokon :))
11769 10 75 Izé
mumus007: vagy legalább 1-2 kép??? DE ennél alább nem adjuk!!!:)
CRaPtRaSH: http://uk.youtube.com/watch?v=nuQTQUq6T3k lehet már volt,akkor bocsi,de én ezt imádom :D
<-{st.one}->: vagy legalább egy MP3!! bármi amit fel tudunk itt használni! XDD
Mind a 75 komment
Agnry-faic - pattogj a labdákon egyre feljebb!

Itt a másik része.
2493 1 3 Game Izé
Benny04: http://kepfeltolto.hu/i/?49256&t=img :DD
Zsolt86: Elsőre 46000 és abbahagytam mert kicsit unalmas, majdnem egy óráig nyomtam folyamatosan.
Szamooca: Elsőre: 1838 csak...:( UNcsi egy idő után...
Ha nem lesz, akkor mi van? Sejtem, hogy nem lesz berakva, de azért 1 próbát megér.

(tessék, "be lett rakva", még a rövidítéseid is kijavítottam... lehet politizálni, ha valakinek ez kell, bár szerintem nem itt kéne. Aztán jöhet a többi videó meg az "ellenkampány" a kommentekbe - bungle).
6019 6 212 Izé
rubigo: Ez is egy igényesen kidolgozott kisfilm.. A számokon meg vitatkozzon, aki akar még... http://www [...]
bungle: Skatopia küldte (szerintem már unalmasak ezek...) http://www.youtube.com/watch?v=18NurYweQSo
bandee1219: Na és nyert a Honvéd? Oo Tele vannak pénzzel a Kukától.... vagy hogyhíjják... Nyugodtabbak l [...]
Mind a 212 komment
Tudom, elég gáz egy Balázs show-s post ide, már volt belőle elég (túl sok is) de ezt látni kell! Van itt minden, megcsalás, csaj által kikényszerített lánykérést követő szakítás, értelmiségi beszélgetések, szóval minden jó. ;)
A helyzet a 2. részben fokozódik (az érdekes eljegyzéssel), majd a 3. részben kiteljesedik. :D
12018 10 67 Izé
melynda85: Nincs meg valakinek ez a video? a youtube-on már nincs fenn, ezt mondják: "This video is no longer [...]
bungle: CRaPtRaSH küldte: "CSAAAAAAAJBUNYÓÓÓÓÓÓÓÓ :D az eleje uncsi,de nézzétek végig!!! Nagyonn [...]
spiritmonger: "...az összes ilyen az olyan..." kikészültemXDXD
Mind a 67 komment
Vészesen közeledik az idei esztendő egyik legjobban várt alkotásának, a GTA IV-nek az áprilisi megjelenése. Nemcsoda, hogy a Rockstar már év elején beindította vírusmarketingjét.
509 0 0 Tech Izé
Már a Ferrarikat is hamisítják.

Az olasz rendőrség tegnap rajtaütött egy bandán, akik több műhelyben Ferrari 360 Modenákat hamisítottak. A hatóság hét befejezett és hét félkész autót foglalt le, a replikák többsége Pontiac Fieróra épült, a másolatokat az eredetihez képest tizedáron árulták.
8015 0 19 Autó Izé
brandboy: Az én arcom is elférne benne, csak a nagy mellénytől nem bírnék beszállni. :)
janesz: itt is fenntvan: http://4x4online.hu/hir/301
CRaPtRaSH: okééé...:DDDD
Mind a 19 komment
Már a Ferrarikat is hamisítják.

Az olasz rendőrség tegnap rajtaütött egy bandán, akik több műhelyben Ferrari 360 Modenákat hamisítottak. A hatóság hét befejezett és hét félkész autót foglalt le, a replikák többsége Pontiac Fieróra épült, a másolatokat az eredetihez képest tizedáron árulták.
7984 1 19 Izé
brandboy: Az én arcom is elférne benne, csak a nagy mellénytől nem bírnék beszállni. :)
janesz: itt is fenntvan: http://4x4online.hu/hir/301
CRaPtRaSH: okééé...:DDDD
Mind a 19 komment
A National Wildlife 36. éves fotópályázata
6587 0 8 Art Izé
ismeretlen: fuu az a bálnás se semmi azért, mekkora dög, azt hiszem belém szorulna a levegő, ha elúszna m [...]
bigyminyő: Mindegyik nagyon ott van!!!!! Nekem a béka tetszik,eredeti felvétel.......
nkmedve: Nekem a két éhenkórász madárka teccik, s a pók is az érdekes hálójában, de persze csak az [...]
Mind a 8 komment
A National Wildlife 36. éves fotópályázata
6809 4 8 Izé
ismeretlen: fuu az a bálnás se semmi azért, mekkora dög, azt hiszem belém szorulna a levegő, ha elúszna m [...]
bigyminyő: Mindegyik nagyon ott van!!!!! Nekem a béka tetszik,eredeti felvétel.......
nkmedve: Nekem a két éhenkórász madárka teccik, s a pók is az érdekes hálójában, de persze csak az [...]
Mind a 8 komment
SkyTran

1989 0 15 Izé
mun: hm.... bullshit
r3clbull: szerintem olyasmit kéne kitalálni amivel teleportálhatod magad...:DD
Mage_ster: Koncepció ide vagy oda sztem nem működhet sajnos, bár valóban nem lenne rossz, de egy halom meg [...]
Mind a 15 komment
Kevés a hely a lakásodban? Itt egy bonus szoba. ;)
Ugyanazoktól, akik a Hotel Everland-et csinálták...
3582 0 14 Art Izé
CRaPtRaSH: ki mit lát a dolgokban ;] nekem pl eszembe nem jutott volna erről a horogkereszt
geree: ezt most nem azér mondom mer nazi vok,mer nem!!!!!de ez majnem egy horogkereszt!!!:O:O:Omár csak a [...]
csirek: jah, én is azt vettem észre :D
Mind a 14 komment
Kevés a hely a lakásodban? Itt egy bonus szoba. ;)
Ugyanazoktól, akik a Hotel Everland-et csinálták...
3656 2 14 Izé
CRaPtRaSH: ki mit lát a dolgokban ;] nekem pl eszembe nem jutott volna erről a horogkereszt
geree: ezt most nem azér mondom mer nazi vok,mer nem!!!!!de ez majnem egy horogkereszt!!!:O:O:Omár csak a [...]
csirek: jah, én is azt vettem észre :D
Mind a 14 komment
Ebédlőasztal.
2332 1 10 Izé
bigyminyő: A közepén pont elférne egy ember..............brrrrrrrrrr......rosszat fogok álmodni.
Lizsu: most valahogy a hagymás vér, még mindig a patológián persze :)
r3clbull: nekem egy asztal :P
Mind a 10 komment
Régebbi postok...