5 hazugság a rákról, amit szeretnének, hogy elhiggy. Pl.:
"Az onkológusok 90 százaléka visszautasítaná a kemoterápiás kezelést, ha nekik maguknak lenne rákjuk."
Szerintetek?
8016
4
Izé
Tisztelt Hölgyeim és Uraim! Elöljáróban elmondanám, hogy a múltkori
Schmittify oldalán jókat derültünk. Most azonban szeretném Önöknek, tisztelt polgártársaimnak bejelenteni az Orbanize, ismétlem az Orbanize weboldalt.
7011
5
Izé
"Na ezen még átcsusszanunk..." ;)
13869
1
Izé
Batmobilra hajazó Superbus - 23 személyes tanulmánybusz, mely teljesen elektromos és 300 km/óra sebességgel tud száguldani. Reméljük a BKV is kedvet kap hozzá. ;)
5591
0
Izé
Batmobilra hajazó Superbus - 23 személyes tanulmánybusz, mely teljesen elektromos és 300 km/óra sebességgel tud száguldani. Reméljük a BKV is kedvet kap hozzá. ;)
5185
0
Autó Izé
Horsebic - lovas talajtorna, ló nélkül. ;)
2857
0
Izé
Most akkor melyik is a helyes? ;)
12085
1
Izé
Szokatlan, fura egerek
5687
3
Izé
Szokatlan, fura egerek
6826
1
Tech Izé
Ha egy cápa a kezedből eszik... ;)
Kár, hogy nem derékmagasságban szórakozott vele. :D
11582
0
Izé
Itt a tavasz, rügyeznek a fák...
15241
0
Izé
Április elsejei tréfa a Fox 69 5 csatornán. :D
11831
1
Izé
Milyen szép ló. És még tejet is ad. :D
5289
0
Izé
Ezeknek tuti, hogy mászóka volt a jelük az óvodában. :)
7738
10
Izé
Ezeknek tuti, hogy mászóka volt a jelük az óvodában. :)
1837
4
Sport Izé
Egy kis nosztalgia: gyermekkorunk kvarcjátékai, weben játszható verzióban! :)
9372
14
Izé
Dögös lakáshirdetés. ;)
12502
1
Izé
Narancshéj + vodkás zselé = falatkák partikra :)
9779
7
Izé
"Ez aztán a kib@szott nagydarab gengszter..." - Ganxsta Zolee
9465
2
Izé
14072
2
Izé
100 éve ezek a videók taroltak (volna) a videómegosztókon. ;)
4515
1
Izé
Gmail Motion BETA
Milyen nap is van? ;)
3865
0
Izé
Gmail Motion BETA
Milyen nap is van? ;)
5403
0
Tech Izé
Louis Armstrong és Frank Sinatra brutális duettje. ;)
9839
6
Izé
Nyert egy laptopot... :D
10971
4
Izé
Tune for Two
10607
9
Izé
Levélben kaptuk: "Jusson eszetekbe, ha adakoztok (én sajnos hívtam párszor ezt a segélyvonalat)..."
Mire ment el a vörösiszap katasztrófa károsultjai számára gyűjtött pénz? 3 egyházra meg a máltaiakra. Amit az adományvonalon a KÁROSULTAKNAK gyűjtöttek, nem segélyszervezeteknek! Amúgy a Vöröskereszt meg kapott egy nagy nullát. A telefonszolgáltatóknak ment 12 millió (gondolom ők térden állva könyörögnek egy újabb katasztrófáért), bankköltségre meg 1.3 milla. Ez is "szép":
2010. október 5-től 2010. november 30.-ig - alapítvány működése, ügyvivő költsége: 1.155.988 Ft.
Pályát tévesztettünk. ;)
3394
0
Izé
Amikor a ló húzza a deszkást... :)
737
0
Sport Izé
Első álamfői látogatásom első álomásán az Iz én.
8289
6
Izé
Új budapesti gyalogoshíd épülhet
5878
2
Izé
Milyen rendes leánygyermek... ;)
7029
0
Izé
Necker-sziget -
Sir Richard Branson
(a Virgin légitársaság tulajdonosa) privát szigete.
8625
1
Izé
The Aurora
4476
6
Izé
Vakvezető kutya vezeti a megvakult vakvezető kutyát (és gazdáját).
Magyar cikk.
3143
0
Izé
Fényszőrpárna cirka 34 ezer Ft-ért. Talán annyi haszna van, hogy a fényevők jóllakottan ébrednek reggel. Szerintetek van más is? Jöhet kommentbe! :)
3946
1
Izé
Bam-bam-bam-bam-bam!!!!!!
7582
1
Izé
Csak kinyomtatom a kerékpárom és indulok is... :D
Magyar cikk:
A világ első nyomtatott és működő kerékpárja
7220
3
Izé
Gyorsételek a hirdetésekben és a valóságban
Korábbi post.
10969
0
Izé
Ezen a versenyen sokan esélyesek voltak, de végére szinte mindenki elesett. :D
950
1
Sport Izé
Az oroszok nem ismerik a mondást: többet ésszel, mint (ló)erővel.
7642
1
Izé